Piaseczno to kolejne z miast na terenie województwa mazowieckiego, w którym oferujemy szybki i sprawny wywóz gruzu. Obsługujemy nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorców oraz instytucje. Jesteśmy przygotowani do wywozu praktycznie każdej ilości odpadów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez nas usług? Sprawdź szczegóły oferty na wywóz gruzu w Piasecznie!

 

Wywóz gruzu Piaseczno – co obejmuje oferta?

 

Sama nazwa usługi wskazuje, że wywóz gruzu w Piasecznie dotyczy tylko jednego rodzaju odpadów. Nasza oferta jest dużo bardziej kompleksowa. Oferujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego oraz czystego betonu. Oprócz tego obsługujemy również wywóz materiałów budowlanych, remontowych, izolacyjnych, odpadów zielonych, waty szklanej, wełny mineralnej, elementów wyposażenia i gabarytów. Sam widzisz, że możesz zlecić nam wywóz każdego rodzaju odpadów. A takich nie brakuje w trakcie budowy czy remontu.

Staramy się, aby usługa wywozu gruzu z Piaseczna miała jak najbardziej kompleksowy charakter. Po odebraniu odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz przesiewamy, aby oddzielić od niego wszelkie domieszki. Następnie rozdrabniamy w kruszarce. Tak przygotowany surowiec można wykorzystać ponownie. Analogicznie wygląda procedura w przypadku innych odpadów. Nasza firma działa legalnie i zgodnie z przepisami prawa. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

 

Wywóz odpadów Piaseczno – jak przebiega wywóz gruzu z Piaseczna?

 

Staramy się maksymalnie uprościć całą procedurę wywozu gruzu i innych odpadów na terenie Piaseczna. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem, a wykwalifikowany pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Przede wszystkim będziesz musiał określić orientacyjną ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy kontener w Piasecznie o najlepszej pojemności. Dzięki temu w prosty sposób zoptymalizujesz koszty wywozu gruzu z posesji.

Kolejnym krokiem będzie decyzja dotycząca długości wynajmu kontenera. Do wyboru masz 3 warianty. Wynajem standardowy trwa 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek zalegających odpadów. W każdej chwili możesz także zdecydować się na wynajem długoterminowy. Czas trwania ustalimy z Tobą indywidualnie. Alternatywą może być ekspresowy wywóz gruzu z Piaseczna. W ramach usługi podstawimy kontener na 30-60 minut, a Ty w tym czasie załadujesz go odpadami. Dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać pozwolenia z Urzędu Miasta.

 

Wynajem kontenerów Piaseczno – jaki kontener na gruz oferujemy dla mieszkańców?

 

Korzystając z naszych usług, możesz wybrać jedną z kilku pojemności, jeśli chodzi o kontenery na gruz w Piasecznie. Oferujemy wynajem kontenerów KP2, KP5, KP7 i KP15. Trzy pierwsze służą do wywozu gruzu. W ostatnim można transportować wyłącznie lżejsze odpady oraz gabaryty. A co w sytuacji, gdy ilość odpadów nie wystarcza, aby zapełnić cały kontener KP2. Wtedy warto wybrać wywóz gruzu w workach typu Big-Bag z Piaseczna. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg.

Skontaktuj się z nami, ustal szczegóły wywozu i pozbądź się problemu w postaci zalegających odpadów.

Kontenery Piaseczno - szczegółowe zasady przy wywozie gruzu i odpadów z Piaseczna

Podczas wywozu gruzu  w Piasecznie realizowanego przez naszą firmę musisz przestrzegać ściśle określonych zasad:
• Zleceniodawca musi być obecny podczas podstawienia kontenera. Powinien wskazać dokładne miejsce jego ustawienia. Jeżeli kontener ma zając pas ruchu, to obowiązkiem Zleceniodawcy jest uzyskanie stosownego zezwolenia. W przypadku braku pozwolenia wszelkie konsekwencje ponosi Zleceniodawca.
• Zleceniodawca musi być obecny przy odbiorze zapełnionego kontenera. Wtedy też powinien dokonać płatności za wykonaną usługę. Dopuszczalna jest płatność przelewem przed podstawieniem kontenera.
• Zleceniodawca powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku może się wiązać z naliczeniem dodatkowej opłaty.
• Jeśli Zleceniodawca nie może być obecny osobiście, to powinien wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować.
W trakcie załadunku kontenera należy przestrzegać ściśle określonych zasad. Podczas ładowania odpadów Zleceniodawcę obowiązują pewne zasady i ograniczenia:
• Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności. Maksymalna ilość odpadów powinna sięgać nie więcej niż 30 cm ponad poziom burty.
• Nie można wrzucać na kontener odpadów po prasowaniu, belowaniu i paletowaniu.
• Zabronione jest również mechaniczne ugniatanie odpadów przy załadunku.
• Nie można umieszczać na kontenerze odpadów płynnych. Odpadów sypkich nie należy ładować na górę kontenera z Piaseczna. W czasie transportu istnieje ryzyko zwiania ich na drogę.
• Zabronione jest spalanie śmieci załadowanych na kontener.
Jeżeli nie chcesz zatrudniać firmy do wywozu gruzu z posesji, to możesz także skorzystać z opcji bezpłatnego oddania odpadów do PSZOK. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych działa w Piasecznie przy ulicy Technicznej 6. Wystarczy, że sam dostarczysz odpady i nie będziesz musiał ponosić kosztu ich odbioru oraz utylizacji. Pamiętaj jednak, że każdy PSZOK ustala określone limity maksymalnej ilości odpadów, jakie może oddać jedna osoba w ciągu roku. Po przekroczeniu tego pułapu naliczane są opłaty. Z tego względu większość osób decyduje się jednak na skorzystanie z usług profesjonalnej firmy oferującej wywóz gruzu z Piaseczna.

wywoz gruzu piaseczno
wywoz gruzu piaseczno warszawa