Oferta naszej firmy obejmuje wywóz gruzu i odpadów po remoncie z Józefowa. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Naszymi klientami są przede wszystkim osoby prywatne oraz przedsiębiorcy działający na tym terenie. Realizujemy zlecenia dla różnego rodzaju instytucji. Niezależnie od rodzaju odpadów jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie każdą ilość gruzu. Sprawdź, jak dokładnie przebiega realizacja zlecenia.

Jak realizujemy wywóz gruzu z Józefowa?

Wywóz gruzu z Józefowa oraz okolicznych miejscowości realizujemy w specjalnych kontenerach. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów może mieć drastycznie różną ilość odpadów do usunięcia. Dlatego przygotowaliśmy zaplecze techniczne, które obejmuje kilka rodzajów kontenerów. Już teraz możesz wynająć typy KP2, KP5 i KP7, które są przeznaczone do wywozu gruzu. Oferujemy również wynajem kontenera KP15. Jest on przeznaczony do odbioru lżejszych odpadów oraz gabarytów. Dlaczego oferujemy zróżnicowane kontenery? Ponieważ chcemy pomóc Ci w optymalizacji kosztów wywozu odpadów. Jeśli okaże się, że kontener KP2 jest zbyt duży, to zaproponujemy wywóz gruzu w workach Big-Bag, których pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg.

Kontener na gruz możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że podasz orientacyjną ilość i rodzaj odpadów, jakie masz do usunięcia. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni i z pewnością będziemy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. Ostatnim elementem do ustalenia będzie termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu.

Na jak długo można wynająć kontener na gruz?

Dla klientów z Józefowa i okolic przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu kontenera na gruz. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Dla większości osób jest to wystarczający czas na załadowanie kontenera. Po tym terminie realizujemy wywóz gruzu własnym transportem. Alternatywnym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Czas jego trwania ustalimy indywidualnie. To dobre wyjście w przypadku większych prac remontowych, przy których odpady pojawiają się w dłuższym przedziale czasu. Nowością w ofercie naszej firmy jest ekspresowy wywóz gruzu z Józefowa i okolic. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał występować do Urzędu Miasta o pozwolenie na postawienie kontenera. Wybierz usługę, która w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania i pozbądź się kłopotliwych odpadów ze swojej posesji.

Jakiego rodzaju odpady odbieramy z Józefowa?

Dużym atutem naszej oferty jest kompleksowość. Dzięki temu możemy pomóc Ci w pozbyciu się różnych odpadów. Zazwyczaj odbieramy nie tylko gruz ceglany i betonowy, ale także czysty beton. Oprócz tego organizujemy wywóz odpadów budowlanych i remontowych. Wśród nich warto wyróżnić papę, materiały izolacyjne, płyty G-K, ziemię, gabaryty, elementy wyposażenia oraz odpady zielone. Po wywozie odpadów i gruzu zajmujemy się także ich recyklingiem. Gruz jest najpierw przesiewany, a następnie rozdrabniany. Tak przygotowane kruszywo może być ponownie wykorzystane. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Zainteresowany? Zadzwoń i pozbądź się problemu zalegających odpadów!