Oferta naszej firmy obejmuje wywóz gruzu i odpadów po remoncie z Józefowa. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Naszymi klientami są przede wszystkim osoby prywatne oraz przedsiębiorcy działający na tym terenie. Realizujemy zlecenia dla różnego rodzaju instytucji. Niezależnie od rodzaju odpadów jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie każdą ilość gruzu. Sprawdź, jak dokładnie przebiega realizacja zlecenia.

 

Wywóz gruzu Józefów – jak realizujemy usuwanie odpadów w Józefowie?

 

Wywóz gruzu z Józefowa oraz okolicznych miejscowości realizujemy w specjalnych kontenerach. Zdajemy sobie sprawę, że każdy z naszych klientów może mieć drastycznie różną ilość odpadów do usunięcia. Dlatego przygotowaliśmy zaplecze techniczne, które obejmuje kilka rodzajów kontenerów. Już teraz możesz wynająć typy KP2, KP5 i KP7, które są przeznaczone do wywozu gruzu. Oferujemy również wynajem kontenera KP15. Jest on przeznaczony do odbioru lżejszych odpadów oraz gabarytów. Dlaczego oferujemy zróżnicowane kontenery? Ponieważ chcemy pomóc Ci w optymalizacji kosztów wywozu odpadów. Jeśli okaże się, że kontener KP2 jest zbyt duży, to zaproponujemy wywóz gruzu w workach Big-Bag z Józefowa, których pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg.

Kontener na gruz możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że podasz orientacyjną ilość i rodzaj odpadów, jakie masz do usunięcia. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Jesteśmy elastyczni i z pewnością będziemy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. Ostatnim elementem do ustalenia będzie termin podstawienia kontenera oraz czas, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Józefowie.

 

Wynajem kontenerów Józefów – na jak długo można wynająć kontener na gruz?

 

Dla klientów przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu kontenera na gruz z Józefowa i okolic. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Dla większości osób jest to wystarczający czas na załadowanie kontenera. Po tym terminie realizujemy wywóz gruzu własnym transportem. Alternatywnym rozwiązaniem jest wynajem długoterminowy. Czas jego trwania ustalimy indywidualnie. To dobre wyjście w przypadku większych prac remontowych, przy których odpady pojawiają się w dłuższym przedziale czasu. Nowością w ofercie naszej firmy jest ekspresowy wywóz gruzu z Józefowa i okolic. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał występować do Urzędu Miasta o pozwolenie na postawienie kontenera. Wybierz usługę, która w największym stopniu spełnia Twoje oczekiwania i pozbądź się kłopotliwych odpadów ze swojej posesji.

 

Usuwanie odpadów z Józefowa – jakiego rodzaju odpady odbieramy z Józefowa?

 

Dużym atutem naszej oferty jest kompleksowość. Dzięki temu możemy pomóc Ci w pozbyciu się różnych odpadów. Zazwyczaj odbieramy nie tylko gruz ceglany i betonowy, ale także czysty beton. Oprócz tego organizujemy wywóz odpadów budowlanych i remontowych z Józefowa i okolic. Wśród nich warto wyróżnić papę, materiały izolacyjne, płyty G-K, ziemię, gabaryty, elementy wyposażenia oraz odpady zielone. Po wywozie odpadów i gruzu zajmujemy się także ich recyklingiem. Gruz jest najpierw przesiewany, a następnie rozdrabniany. Tak przygotowane kruszywo może być ponownie wykorzystane. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Zainteresowany? Zadzwoń i pozbądź się problemu zalegających odpadów!

Wywóz odpadów Józefów - zbiór zasad obowiązujących Zleceniodawcę

Zlecając wywóz gruzu w Józefowie naszej firmie, musisz przestrzegać kilku ważnych zasad, które mają wpływ na sprawną realizację zlecenia. Jako Zleceniodawca powinieneś być obecny przy podstawieniu kontenera. To Ty musisz nam wskazać, gdzie dokładnie mamy ustawić pojemnik. Twoja obecność jest konieczna także przy odbiorze kontenera z odpadami. Wtedy też musisz zapłacić za wykonaną usługę. Udostępniamy możliwość zapłaty gotówką lub przelewem. W tym drugim przypadku zapłaty powinieneś dokonać jeszcze przed podstawieniem kontenera.
Jeżeli mamy ustawić kontener na gruz w Józefowie na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskać stosowne zezwolenie. Jego brak i wynikające z tego konsekwencje spadają na Twoje barki. Powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie możemy doliczyć dodatkową kwotę do ceny usługi.

wywoz gruzu jozefow
wywoz gruzu jozefow warszawa

Wywóz gruzu Józefów - jak wygląda załadunek

W trakcie załadunku kontenera musisz przestrzegać kilku ważnych zasad. Nie możesz sztucznie podwyższać jego burt w celu zwiększenia pojemności. Maksymalna ilość odpadów załadowanych na kontener nie może przewyższać linii burty o więcej niż 30 cm. Zabraniamy ładowania na kontener odpadów po prasowaniu, belowaniu i paletowaniu. Nie możesz także ugniatać mechanicznie odpadów na kontenerze w celu zmniejszenia ich objętości. Zabronione jest umieszczanie na kontenerze w Józefowie odpadów płynnych. Nie wolno również spalać załadowanych na kontener odpadów. Nie powinieneś także ładować sypkich odpadów na samą górę kontenera. Grozi to ich zwianiem w trakcie transportu.
Wywóz gruzu z Józefowa możesz zlecić zewnętrznej firmie lub zorganizować go samodzielnie. W tym celu należy dostarczyć własnym transportem odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Taki punkt znajduje się również w Józefowie. PSZOK jest zlokalizowany przy ulicy Jarosławskiej 35. Każdy tego typu punkt nakłada określone limity ilości odpadów, jakie możesz dostarczyć w ciągu roku. Jeśli je przekroczysz, to będziesz musiał zapłacić za nadwyżkę. Dlatego w większości przypadków lepszym rozwiązaniem będzie zlecenie wywozu gruzu i odpadów zewnętrznej firmie.