Wywóz gruzu w Piastowie
to usługa, jaką chcemy zaproponować mieszkańcom i przedsiębiorcom działającym na terenie Piastowa. Nasza firma ma duże doświadczenie w zakresie usuwania odpadów na terenie całego kraju. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług jest nie tylko doskonałe zaplecze techniczne, ale także opinie naszych klientów. Sprawdź, w jaki sposób możesz się pozbyć gruzu przy naszej pomocy.

 

Wywóz odpadów Piastów – jakie odpady odbieramy od naszych klientów?

 

Jeśli chodzi o wywóz odpadów w Piastowie, możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz tego świadczymy kompleksowe usługi wywozu odpadów. Zabieramy odpady budowlane i remontowe, płyty G-K, papę, wełnę mineralną, watę szklaną, gabaryty oraz odpady zielone. Zajmujemy się również recyklingiem i utylizacją odebranych odpadów. Wywieziony gruz przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany w drogownictwie.

 

Wywóz gruzu Piastów – jak zamówić usuwanie odpadów?

 

Staramy się, aby maksymalnie uprościć wszystkie formalności związane z wywozem gruzu. Zlecenie na wykonanie usługi możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły. Aby rozpocząć realizację wywozu, będziesz musiał podać nam rodzaj odpadów oraz ich orientacyjną ilość. Na tej podstawie dobierzemy optymalną wielkość kontenera na gruz. W dalszej kolejności doprecyzujemy termin podstawienia kontenera w Piastowie oraz czas.

Aktualnie możemy zaproponować Ci 3 formy wywozu gruzu z Piastowa. Pierwszą jest wynajem standardowy. W jego ramach podstawimy kontener na 3-7 dni. Po upływie tego czasu pracownik odbierze kontener naszym transportem. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. W tym przypadku czas trwania ustalamy indywidualnie. Będziemy starali się dopasować do Twoich potrzeb. Ostatnią formą jest krótkoterminowy wynajem kontenera w Piastowie. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu unikniesz konieczności załatwiania pozwolenia z Urzędu Miasta. Każda z form wynajmu sprawdzi się w nieco innym przypadku. Dlatego staramy się dać naszym klientom wiele opcji, które pozwolą na szybki i bezproblemowy wywóz gruzu.

 

Jakich kontenerów używamy do wywozu gruzu?

 

Dużym atutem naszej oferty jest spore zróżnicowanie kontenerów do wywozu gruzu. Aktualnie udostępniamy kontenery w Piastowie sygnowane symbolami KP2, KP5 i KP7. Mamy jeszcze kontener KP15 o pojemności 15 m3, ale służy on wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. W pozostałych z powodzeniem możemy transportować gruz. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorców oraz większe inwestycje. Dla osób, którym zależy na usunięciu niewielkiej ilości gruzu, przygotowaliśmy alternatywę dla kontenerów. Wywóz gruzu w workach Big-Bag w Piastowie, to prosty i tani sposób na usunięcie odpadów. Worki Big-Bag mają pojemność 1 m3 i ładowność ok. 1500 kg. Są zatem idealne w przypadku małych remontów.

Zaletą naszej firmy jest rzetelność, terminowość i uczciwość. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Zadzwoń do nas i sprawdź, jak szybko możemy zorganizować wywóz gruzu z Piastowa i okolicznych miejscowości.

Wywóz gruzu Piastów - zasady obowiązujące przy usuwaniu gruzu

Podczas wywozu gruzu przez naszą firmę musisz przestrzegać ściśle określonych zasad. Przede wszystkim przy podstawieniu i odbiorze kontenera musisz być na miejscu. Jako zleceniodawca powinieneś wskazać nam dokładne miejsce, w którym mamy postawić kontener w Piastowie. Twoja obecność przy odbiorze jest niezbędna w celu rozliczenia się za wykonaną usługę. Przyjmujemy zarówno płatność gotówką, jak i przelewem. W tym drugim przypadku musisz dokonać płatności jeszcze przed rozpoczęciem realizacji usługi. Jeśli nie możesz być osobiście na miejscu, to powinieneś wyznaczyć osobę, która będzie Cię zastępować.

wywoz gruzu piastow warszawa

Wynajem kontenerów Piastów - pozwolenie na postawienie kontenera

Twoim obowiązkiem jest także uzyskanie pozwolenia w przypadku konieczności ustawienia kontenera na pasie ruchu. Ty także ponosisz pełną odpowiedzialność za niedopilnowanie tej kwestii. Powinieneś również zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku może się wiązać z naliczeniem dodatkowych opłat do standardowej ceny usługi.
W trakcie załadunku odpadów na kontener w Piastowie nie możesz ugniatać ich mechanicznie w celu zmniejszenia objętości. Niedozwolone jest również umieszczanie na kontenerze odpadów po prasowaniu, belowaniu i paletowaniu, jak również odpadów płynnych. Nie wolno spalać odpadów załadowanych na kontener. Nie dopuszczamy możliwości sztucznego podwyższania burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności. Maksymalna ilość odpadów nie może przewyższać burt kontenera o więcej niż 30 cm. Nie zalecamy wrzucania na górę kontenera odpadów sypkich. Może to doprowadzić do ich zwiania w trakcie transportu.
Zgodnie z obowiązującymi przepisami możesz samodzielnie zorganizować wywóz gruzu z Piastowa. Wystarczy, że własnym transportem dostarczysz zalegające odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Piastowie jest zlokalizowany przy ulicy Poniatowskiego. Pamiętaj, że każdy punkt określa indywidualne limity dotyczące maksymalnej ilości odpadów przekazywanych przez jedną osobę. Po przekroczeniu limitu będziesz musiał dopłacić za nadmiarowe odpady. Dlatego w większości przypadków dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.

wywoz gruzu piastow