Wywóz gruzu to usługa, jaką chcemy zaproponować mieszkańcom i przedsiębiorcom działającym na terenie Piastowa. Nasza firma ma duże doświadczenie w zakresie usuwania odpadów na terenie całego kraju. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług jest nie tylko doskonałe zaplecze techniczne, ale także opinie naszych klientów. Sprawdź, w jaki sposób możesz się pozbyć gruzu przy naszej pomocy.

Jakie odpady odbieramy od naszych klientów?

W ramach wywozu gruzu możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz tego świadczymy kompleksowe usługi wywozu odpadów. Zabieramy odpady budowlane i remontowe, płyty G-K, papę, wełnę mineralną, watę szklaną, gabaryty oraz odpady zielone. Zajmujemy się również recyklingiem i utylizacją odebranych odpadów. Wywieziony gruz przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany w drogownictwie.

Jak zamówić wywóz gruzu z Piastowa?

Staramy się, aby maksymalnie uprościć wszystkie formalności związane z wywozem gruzu. Zlecenie na wykonanie usługi możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły. Aby rozpocząć realizację wywozu, będziesz musiał podać nam rodzaj odpadów oraz ich orientacyjną ilość. Na tej podstawie dobierzemy optymalną wielkość kontenera na gruz. W dalszej kolejności doprecyzujemy termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu.

Aktualnie możemy zaproponować Ci 3 formy wywozu gruzu z Piastowa. Pierwszą jest wynajem standardowy. W jego ramach podstawimy kontener na 3-7 dni. Po upływie tego czasu pracownik odbierze kontener naszym transportem. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. W tym przypadku czas trwania ustalamy indywidualnie. Będziemy starali się dopasować do Twoich potrzeb. Ostatnią formą jest krótkoterminowy wynajem kontenera. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu unikniesz konieczności załatwiania pozwolenia z Urzędu Miasta. Każda z form wynajmu sprawdzi się w nieco innym przypadku. Dlatego staramy się dać naszym klientom wiele opcji, które pozwolą na szybki i bezproblemowy wywóz gruzu.

Jakich kontenerów używamy do wywozu gruzu?

Dużym atutem naszej oferty jest spore zróżnicowanie kontenerów do wywozu gruzu. Aktualnie udostępniamy kontenery sygnowane symbolami KP2, KP5 i KP7. Mamy jeszcze kontener KP15 o pojemności 15 m3, ale służy on wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. W pozostałych z powodzeniem możemy transportować gruz. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorców oraz większe inwestycje. Dla osób, którym zależy na usunięciu niewielkiej ilości gruzu, przygotowaliśmy alternatywę dla kontenerów. Wywóz gruzu w workach Big-Bag, to prosty i tani sposób na usunięcie odpadów. Worki Big-Bag mają pojemność 1 m3 i ładowność ok. 1500 kg. Są zatem idealne w przypadku małych remontów.

Zaletą naszej firmy jest rzetelność, terminowość i uczciwość. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Zadzwoń do nas i sprawdź, jak szybko możemy zorganizować wywóz gruzu z Piastowa i okolicznych miejscowości.