Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę obejmującą wywóz gruzu z Łomianek. Obsługujemy także okoliczne miejscowości. Niezależnie czy jesteś osobą prywatną, czy przedsiębiorcą, możesz skorzystać z usług oferowanych przez naszą firmę. Stawiamy na uczciwe zasady. Oferujemy konkurencyjne stawki cenowe, szybki wywóz gruzu i profesjonalną obsługę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj szczegółową ofertę naszej firmy.

 

Wywóz gruzu i odpadów Łomianki – szeroka oferta

 

Jeśli masz problem z zalegającym na posesji gruzem i odpadami budowlanymi, to Twoim priorytetem jest z pewnością pozbycie się tego problemu. My możemy Ci w tym pomóc. Zorganizujemy odbiór i wywóz odpadów z Łomianek niezależnie od ich ilości. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Staramy się pomóc Ci w optymalizacji kosztów usuwania odpadów. Pierwszy krok musisz jednak wykonać sam. Chodzi oczywiście o kontakt telefoniczny lub mailowy, po którym rozpoczniemy całą procedurę. Nasz pracownik pomoże ci wybrać optymalną pojemność kontenera. Musisz jedynie podać orientacyjną ilość i rodzaj odpadów.

Zastanawiasz się, jakie odpady możemy od Ciebie odebrać? Przede wszystkim specjalizujemy się w wywozie gruzu. Odbieramy zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Oprócz tego Możemy odebrać od Ciebie różnego rodzaju odpady budowlane i remontowe. Są to m.in. materiały izolacyjne, papa, płyty G-K, elementy wyposażenia, futryny i okiennice, odpady zielone i ziemia. Nie musisz przejmować się ilością odpadów. Jesteśmy przygotowani, aby uprzątnąć nieograniczoną ilość. Wszystko to dzięki kontenerom na gruz o zróżnicowanej pojemności – oferujemy tani wynajem kontenerów na gruz w Łomiankach. Dla klientów przygotowaliśmy kontenery KP2, KP5 i KP7. Alternatywą może być kontener KP15, ale on służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów.

Nie wiesz, jaki kontener wybrać? Nasz pracownik pomoże Ci podjąć decyzję. Mamy duże doświadczenie w zakresie wywozu gruzu, więc dużo łatwiej będzie nam dopasować idealne rozwiązanie dla Ciebie. Jeśli standardowe rozwiązania okażą się niewystarczające, to zaproponujemy alternatywną usługę, a mianowicie wywóz gruzu w workach Big-Bag w Łomiankach. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg. Jeśli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to worki Big-Bag sprawdzą się idealnie.

 

Wywóz gruzu Łomianki – jak przebiega wywóz gruzu z Łomianek?

 

Wywóz gruzu z Łomianek przebiega zawsze według ściśle ustalonych zasad. Ustalimy je z Tobą jeszcze przed przystąpieniem do realizacji zlecenia. Po określeniu wielkości kontenera będziesz musiał wybrać wariant długości wynajmu. Chcesz załatwić sprawę szybko i bez zbędnych ceregieli? Wybierz ekspresowy wywóz gruzu. Podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie załadujesz go odpadami. Dodatkowo nie będziesz musiał załatwiać zezwolenia z Urzędu Miasta na postawienie kontenera. Inną opcją jest standardowy wynajem kontenera w Łomiankach, który trwa 3-7 dni. Jeśli czujesz, że ten okres nie będzie wystarczający, to wybierz opcję wynajmu długoterminowego. Czas jego trwania ustalimy z Tobą indywidualnie. Jeśli skończy się miejsce na zamówionym kontenerze, to bez problemu odbierzemy go od Ciebie i podstawimy kolejny.

Zadzwoń do nas i zleć nam wywóz gruzu z Łomianek! Szybko pozbędziesz się problemu zalegających odpadów.

Wynajem kontenerów Łomianki - reguły obowiązujące zamawiającego podczas wywozu gruzu z Łomianek

Zamiast zlecać wywóz gruzu i odpadów z Łomianek, możesz zrobić to samodzielnie. Wystarczy, że znajdziesz w okolicy Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Łomiankach znajduje się przy ulicy Brukowej 2A. Możesz samodzielnie dostarczyć tam odpady własnym transportem. Pamiętaj jednak, że każdy PSZOK ustala roczne limity odpadów, jakie może oddać każda osoba. Przekroczenie tego limitu wiąże się z dodatkową opłatą. Dlatego w większości przypadków lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu lub odpadów profesjonalnej firmie.

wywoz gruzu lomianki
wywoz gruzu lomianki warszawa

Kontenery Łomianki - o czym musisz pamiętać w trakcie zamawiania kontenera?

W trakcie realizacji zlecenia musisz pamiętać o kilku ważnych kwestiach. Jako Zleceniodawca powinieneś być obecny, gdy podstawiamy kontener w Łomiankach. To Ty musisz wskazać, w którym miejscu mamy go ustawić. Musisz być także obecny w momencie odbioru zapełnionego kontenera, aby zapłacić za wykonana usługę. Możesz to także zrobić przelewem jeszcze przed podstawieniem kontenera. Pamiętaj, aby zapewnić swobodny dostęp do odbieranego kontenera. W przeciwnym wypadku będziemy musieli do podstawowej ceny usługi doliczyć dodatkową opłatę. Jeśli nie możesz być na miejscu osobiście, to wskaż osobę, która będzie Cię zastępować. Pamiętaj o uzyskaniu stosownego zezwolenia w sytuacji, gdy konieczne jest ustawienie kontenera na pasie ruchu. Brak pozwolenia wiąże się z określonymi konsekwencjami, które spadają na Zleceniodawcę.
Podczas załadunku kontenera powinieneś przestrzegać powyższych wytycznych:
• Nie podwyższaj w sztuczny sposób burty kontenera, aby zwiększyć jego pojemność. Podczas załadunku uważaj, aby odpady nie przekroczyły wysokości 30 cm ponad poziom burty.
• Unikaj mechanicznego ugniatania śmieci ładowanych na kontener. Zabronione jest również wrzucanie odpadów po paletowaniu, belowaniu oraz prasowaniu w celu zmniejszenia objętości.
• Nie spalaj śmieci załadowanych na kontener.
• Nie umieszczaj w kontenerze odpadów płynnych.
• Nie wrzucaj na górę kontenera odpadów sypkich. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że podczas transportu zostaną z niego zwiane.