Wywóz ziemi w Warszawie w wielu przypadkach może być sporym problemem dla właściciela danej posesji. Jeżeli szukacie firmy, która szybko i profesjonalnie zorganizuje wywóz ziemi z Warszawy i okolic, to warto postawić właśnie na nas. Mamy niezbędne doświadczenie oraz zaplecze techniczne, które pozwalają nam na sprawną realizację każdego zlecenia. Co istotne realizujemy wywóz ziemi zarówno z prywatnych posesji, jak i terenów firmowych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Z taką samą uwagą podchodzimy do drobnych wywozów, jak i dużych transportów. Korzystając z naszych usług, możecie liczyć na dopasowanie oferty do Waszych potrzeb.

wywóz ziemi, gliny, piasku, żwiru Warszawa

Wywóz ziemi z Warszawy – zakres usługi

Wywóz ziemi w Warszawie realizujemy na wywóz ziemi Warszawaterenie całej stolicy. Oprócz tego obsługujemy długą listę miejscowości zlokalizowanych wokół Warszawy. W ramach usługi proponujemy podstawienie wybranego kontenera pod wskazaną lokalizacją. W ofercie posiadamy kontenery o różnej pojemności. Dzięki temu możemy dopasować się do potrzeb Klienta. W przypadku wywozu ziemi z prywatnych posesji zazwyczaj wystarczający okazuje się kontener KP2 o pojemności 2 m3. W przypadku nieco większych zleceń posiadamy kontener KP5 (5 m3) oraz KP7 (7 m3). Tego typu kontenery bez trudu pomieszczą ziemię nagromadzoną podczas przygotowania terenu. Oczywiście wszystko jest uzależnione od skali przedsięwzięcia. Dlatego dla dużych zleceń, pochodzących zazwyczaj od firm budowlanych, oferujemy kontenery KP10 i KP 14, których pojemność wynosi odpowiednio 10 i 14 m3.
Każdy z kontenerów możecie wynająć na okres 3-7 dni. Pod tym względem jesteśmy jednak bardzo elastyczni. Jeżeli nie uda Wam się załadować odpadów w wyznaczonym terminie, jesteśmy w stanie przedłużyć wynajem. Jeśli podstawiony kontener okaże się zbyt mały, możemy dostarczyć kolejny pojemnik na Waszą posesję. W wyznaczonym terminie zrealizujemy wywóz ziemi w Warszawie własnym transportem. Oprócz standardowej usługi oferujemy również ekspresowy wywóz ziemi z Warszawy. Możemy podstawić kontener nawet w ciągu 4 godzin i odebrać go jeszcze tego samego dnia. Uzupełnienie oferty stanowi długoterminowy wynajem kontenera na odpady.

kontener na ziemię Warszawa

Jak zamówić wywóz ziemi z Warszawy?

Zamówienie wywozu ziemi z Warszawy i okolic jest banalnie proste. W tym celu możecie skorzystać z formularza na naszej stronie. Alternatywnym sposobem będzie kontakt telefoniczny z naszym biurem. Kontaktując się telefonicznie lub mailowo możecie liczyć na kompleksową pomoc w zakresie ustalenia szczegółów zamówienia. Przed podstawieniem kontenera na odpady powinniście określić miejsce podstawienia, termin rozpoczęcia wynajmu, termin odbioru ziemi oraz wielkość kontenera. Na tej podstawie będziemy mogli przyjąć zlecenie do realizacji.

Dlaczego warto powierzyć wywóz ziemi naszej firmie?

Wywóz ziemi i odpadów w Warszawie, to usługa, która musi być zrealizowana rzetelnie i terminowo. Zalegające odpady bardzo często wstrzymują postęp prac. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego na pierwszym miejscu stawiamy szybkość działania. Istotny jest fakt, że zasięgiem obejmujemy nie tylko Warszawę, ale także okoliczne miejscowości. Oprócz ziemi odbieramy również inne rodzaje odpadów. A co najważniejsze możemy Wam zaproponować bardzo konkurencyjne ceny.