Dla wielu osób wywóz mebli z biura, domu lub mieszkania może być dosyć trudnym zadaniem. Szczególnie że nie chodzi w tym przypadku o pozbycie się jednej komody lub kilku krzeseł. Do tego dochodzi fakt, że część mebli posiada ponadnormatywne gabaryty, co znacznie utrudnia ich wywóz. Dlatego właśnie w kwestii wywozu mebli warto skorzystać z usług naszej firmy. Działamy na terenie Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Posiadamy własny transport oraz zaplecze techniczne w postaci kontenerów na odpady. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i firmy oraz instytucje. Jeżeli zatem planujecie zmianę wyposażenia w domu, biurze lub obiekcie użyteczności publicznej, to z pewnością powinniście się z nami skontaktować. Dzięki naszej pomocy wywóz mebli w Warszawie przebiegnie szybko i sprawnie, a Wy będziecie mogli skupić się na innych zadaniach.

wywóz mebli Warszawa

Co obejmuje wywóz mebli z Warszawy?

Przygotowując ofertę dla Klientów z Warszawy i okolic postawiliśmy na kompleksowe rozwiązania. Jesteśmy w stanie odebrać od Was każdy rodzaj wyposażenia. Wywozimy meble wolnostojące, krzesła, biurka, szafki, półki czy regały. Niezależnie od ciężaru oraz gabarytów mebli możecie zlecić nam ich wywóz. Specjalizujemy się również w transporcie odpadów wielkogabarytowych. Dzięki temu możemy odebrać od Was przepastne szafy czy meble pod zabudowę ciągnące się od podłogi, aż po sufit.
Dużym atutem naszej oferty jest możliwość dopasowania kontenera na odpady do potrzeb naszych Klientów. W przypadku drobnych porządków i wymiany części wyposażenia w mieszkaniu wystarczający może okazać się kontener o pojemności 2 m3 (KP2). W przypadku większej ilości mebli oferujemy podstawienie kontenera KP5 lub KP7. Ich pojemność to odpowiednio 5 i 7 m3. Zdajemy sobie sprawę, że przy wymianie wyposażenia lokalu, biura lub instytucji wywóz mebli w Warszawie obejmuje dużą ilość elementów. Dlatego jesteśmy w stanie podstawić kontener KP10 (10 m3) oraz KP14 (14 m3). To idealne rozwiązanie dla wywozu mebli wielkogabarytowych.
W ramach usługi podstawimy wybrany kontener na Waszej posesji, a po zakończonym wynajmie odbierzemy odpady i zajmiemy się ich recyklingiem oraz utylizacją. Standardowy czas wynajmu kontenera wynosi 3-7 dni. Oferujemy również ekspresowy wywóz mebli z Warszawy. W ramach usługi możemy podstawić kontener nawet w ciągu 4 godzin. Przy szybkim załadunku będziecie w stanie pozbyć się niepotrzebnych mebli tego samego dnia. Jesteśmy również otwarci na podstawienie kontenera w ramach wynajmu długoterminowego.

Wywóz mebli Warszawa – jak zlecić?

Wywóz mebli z Warszawy i okolic możecie zlecić na kilka sposobów. Najłatwiej skorzystać z formularza online na naszej stronie. Możecie także zadzwonić do naszego biura. Zamawiając usługę, należy podać czas i miejsce podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Będziecie musieli również określić wielkość kontenera, jaki mamy podstawić. W przypadku problemów nasz pracownik pomoże Wam w określeniu wszystkich parametrów. Po zakończonej usłudze otrzymacie od nas paragon lub fakturę VAT.

Kontener na meble Warszawa

Dlaczego warto powierzyć wywóz mebli z Warszawy firmie Gruzmax?

Jesteśmy legalnie działającą firmą, która na koncie posiada długą listę realizacji. Dobro i zadowolenie Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Staramy się doradzać i podpowiadać optymalne rozwiązania. Jeśli chodzi o wywóz mebli w Warszawie, oferujemy konkurencyjne stawki cenowe. Obsługujemy nie tylko Warszawę, ale także okoliczne miejscowości.