Wywóz gruzu to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Pruszkowa. Specjalizujemy się w odbiorze odpadów budowlanych i poremontowych. Dysponujemy świetnie rozwiniętym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy podjąć się każdego zlecenia. Niezależnie od ilości gruzu, z pewnością będziemy w stanie go odebrać.

Szybki i bezproblemowy wywóz gruzu z Pruszkowa

Dużym atutem naszej oferty jest szybki i bezproblemowy wywóz gruzu z Pruszkowa. Jak rozpocząć realizację zlecenia? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem i przekażesz kilka informacji, które pomogą nam w odbiorze odpadów. Przede wszystkim poprosimy Cię o podanie szacowanej ilości gruzu, jaką masz do usunięcia. Ta informacja pozwoli nam wybrać optymalną pojemność kontenera. Dzięki temu unikniesz płacenia za pustą przestrzeń ładunkową.

Bardzo ważne jest także określenie lokalizacji na terenie Pruszkowa, pod jaką mamy podstawić kontener. Ma to wpływ na szybkość i sprawność realizacji zlecenia. Możemy Ci zaoferować aż 3 formy wynajmu kontenera. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. W większości przypadków jest to czas, który wystarcza na uprzątnięcie wszystkich odpadów. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. Czas trwania i pozostałe warunki ustalamy w tym przypadku indywidualnie. Coraz częściej wybieraną opcją staje się ekspresowy wywóz gruzu z Pruszkowa. W ramach usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie musisz załadować go odpadami, których chcesz się pozbyć. Takie rozwiązanie to oczywista oszczędność czasu. Dzięki niemu unikasz także wielu zbędnych formalności.

Jakie kontenery na gruz oferujemy?

Dużym atutem naszej oferty obejmującej wywóz gruzu z Pruszkowa jest dostępność kontenerów o różnej pojemności. Dzięki temu możemy realizować zlecenia od osób prywatnych, jak i dużych firm. Zróżnicowanie kontenerów pozwala nam optymalizować koszty samej usługi, co odbije się korzystnie na Twoim portfelu.

Już teraz możesz zdecydować się na kontener KP2, KP5 lub KP7. Dysponujemy także kontenerem KP15 o pojemności 15 m3. Jest on jednak przeznaczony wyłącznie do lekkich odpadów jak papa, folia czy styropian. Najmniejszy dostępny kontener ma pojemność 2 m3. A co w przypadku, jeśli chcesz się pozbyć niewielkiej ilości odpadów. Doskonałą alternatywą może okazać się wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1,5 tony.

Co dzieje się z gruzem po odbiorze?

Realizując wywóz gruzu z Pruszkowa, przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa. Niezależnie od rodzaju odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz w pierwszej kolejności przesiewamy. Dzięki temu usuwamy z niego inne odpady. Następnie gruz jest rozdrabniany kruszarką. Po uzyskaniu pożądanych rozmiarów można go ponownie wykorzystać na przykład w drogownictwie.

Szukasz firmy, która tanio i szybko zorganizuje wywóz gruzu z Twojej posesji? Zadzwoń do nas i pozbądź się problemu w mgnieniu oka!