Wywóz gruzu w Pruszkowie to usługa, która cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie miasta. Specjalizujemy się w odbiorze odpadów budowlanych i poremontowych. Dysponujemy świetnie rozwiniętym zapleczem technicznym, dzięki któremu możemy podjąć się każdego zlecenia. Niezależnie od ilości gruzu, z pewnością będziemy w stanie go odebrać.

 

Wywóz gruzu Pruszków – szybki i bezproblemowy wywóz odpadów

 

Dużym atutem naszej oferty jest szybki i bezproblemowy wywóz gruzu z Pruszkowa. Jak rozpocząć realizację zlecenia? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem i przekażesz kilka informacji, które pomogą nam w odbiorze odpadów. Przede wszystkim poprosimy Cię o podanie szacowanej ilości gruzu, jaką masz do usunięcia. Ta informacja pozwoli nam wybrać optymalną pojemność kontenera. Dzięki temu unikniesz płacenia za pustą przestrzeń ładunkową.

Bardzo ważne jest także określenie lokalizacji, pod jaką mamy podstawić kontenery na gruz w Pruszkowie. Ma to wpływ na szybkość i sprawność realizacji zlecenia. Możemy Ci zaoferować aż 3 formy wynajmu kontenera. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. W większości przypadków jest to czas, który wystarcza na uprzątnięcie wszystkich odpadów. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. Czas trwania i pozostałe warunki ustalamy w tym przypadku indywidualnie. Coraz częściej wybieraną opcją staje się ekspresowy wywóz gruzu. W ramach usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie musisz załadować go odpadami, których chcesz się pozbyć. Takie rozwiązanie to oczywista oszczędność czasu. Dzięki niemu unikasz także wielu zbędnych formalności.

 

Kontenery na gruz Pruszków – jakie rodzaje kontenerów oferujemy?

 

Dużym atutem naszej oferty obejmującej wywóz gruzu z Pruszkowa jest dostępność kontenerów o różnej pojemności. Dzięki temu możemy realizować zlecenia od osób prywatnych, jak i dużych firm. Zróżnicowanie kontenerów pozwala nam optymalizować koszty samej usługi, co odbije się korzystnie na Twoim portfelu.

Już teraz możesz zdecydować się na wynajem kontenerów w Pruszkowie różnego typu -na przykład kontener KP2, KP5 lub KP7. Dysponujemy także kontenerem KP15 o pojemności 15 m3. Jest on jednak przeznaczony wyłącznie do lekkich odpadów jak papa, folia czy styropian. Najmniejszy dostępny kontener ma pojemność 2 m3. A co w przypadku, jeśli chcesz się pozbyć niewielkiej ilości odpadów. Doskonałą alternatywą może okazać się wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1,5 tony.

 

Wywóz odpadów Pruszków – co dzieje się z gruzem po odbiorze?

 

Realizując wywóz gruzu z Pruszkowa, przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa. Niezależnie od rodzaju odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz w pierwszej kolejności przesiewamy. Dzięki temu usuwamy z niego inne odpady. Następnie gruz jest rozdrabniany kruszarką. Po uzyskaniu pożądanych rozmiarów można go ponownie wykorzystać na przykład w drogownictwie.

Szukasz firmy, która tanio i szybko zorganizuje wywóz gruzu z Twojej posesji? Zadzwoń do nas i pozbądź się problemu w mgnieniu oka!

Wywóz gruzu Pruszków - jakie są zasady?

Wywóz gruzu z Pruszkowa realizujemy według ściśle określonych zasad. Jako Zleceniodawca musisz przestrzegać kilku istotnych kwestii. Pierwszą z nich jest konieczność osobistej obecności podczas podstawienia i odbioru kontenera. W pierwszym przypadku musisz wskazać nam dokładne miejsce ustawienia pojemnika. W drugim przypadku musisz rozliczyć się za wykonaną usługę. Jeśli nie będziesz mógł być na miejscu osobiście, to powinieneś wskazać osobę, która Cię zastąpi.
Pamiętaj, że jeśli kontener na odpady w Pruszkowie ma zostać postawiony na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Jego brak i konsekwencje z tego wynikające spadają na Ciebie. Jako Zleceniodawca musisz zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera przy jego odbiorze. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku będziemy zmuszeni naliczyć dodatkową opłatę do realizowanej usługi. Zapłatę za wywóz gruzu możesz uiścić gotówką w momencie odbioru odpadów. W przypadku płatności przelewem zapłaty należy dokonać przed realizacją usługi.

wywoz gruzu pruszkow warszawa
wywoz gruzu pruszkow

Wynajem kontenerów na gruz Pruszków - zasady w trakcie załadunku

W trakcie załadunku powinieneś przestrzegać kilku zasad. Nie można mechanicznie ugniatać odpadów ładowanych na kontenery w Pruszkowie. Nie powinieneś także ładować odpadów, które były wcześniej paletowane, belowane i prasowane. Zabraniamy sztucznego podwyższania burt w celu zwiększenia pojemności kontenera. Niedozwolony jest również załadunek ilości odpadów, która przekroczy poziom burt o więcej niż 30 cm. Na podstawiony kontener nie można ładować odpadów płynnych. Zabraniamy również spalania odpadów na kontenerze. Odpadów sypkich nie należy ładować na górę kontenera. W przeciwnym razie mogą one zostać zwiane poza jego obręb.
Jeśli masz do wywozu niewielką ilość odpadów, to możesz zrobić to we własnym zakresie. Wystarczy, że udasz się do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. Tam możesz bezpłatnie zostawić określoną ilość odpadów po remoncie. PSZOK w Pruszkowie znajduje się przy ulicy Bryły 6. Oczywiście jest to dobre rozwiązania tylko w przypadku niewielkiej ilości odpadów. Wynika to z limitów nakładanych przez PSZOK oraz problemu z transportem prywatnym autem. W przypadku większej ilości odpadów najlepiej jest zlecić wywóz gruzu w Pruszkowie profesjonalnej firmie.