Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Marek, przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu i odpadów zarówno z prywatnych posesji, jak i obiektów firmowych. Nasze usługi kierujemy również do instytucji działających na tym terenie. Dysponujemy rozwiniętym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wywóz gruzu z Marek szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio.

 

Wywóz odpadów Marki – jakiego typu odpady odbieramy?

 

W ramach usługi wywozu gruzu  w Markach możemy odebrać od Ciebie zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Oprócz tego oferujemy także wywóz odpadów budowlanych, materiałów izolacyjnych, papy, elementów wyposażenia i odpadów zielonych. Zajmujemy się także recyklingiem i utylizacją odebranych odpadów. Wywieziony gruz najpierw przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w kruszarce. Dzięki temu uzyskujemy surowiec, który możemy następnie wykorzystać na przykład w drogownictwie.

 

Wywóz gruzu Marki – jak przebiega usuwanie gruzu?

 

Wywóz gruzu z Marek i okolicznych miejscowości realizujemy własnym transportem. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery o pojemności 2, 5 i 7 m3. Jeśli chcesz się pozbyć lżejszych odpadów, materiałów izolacyjnych lub papy, to możesz także wynająć kontener o pojemności 15 m3. Doskonałą alternatywą dla wywozu gruzu w kontenerach są worki Big-Bag w Markach. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1,5 tony. Jeśli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to worki Big-Bag mogą okazać się optymalnym rozwiązaniem.

Usługę wywozu gruzu możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Będziesz musiał podać nam rodzaj odpadów oraz ich orientacyjną ilość. Dzięki temu dobierzemy najlepszy kontener na gruz. Poza tym do ustalenia pozostanie jeszcze termin podstawienia kontenera oraz czas wynajmu.

Aktualnie możemy zaoferować Ci 3 warianty usługi wywozu gruzu. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek wszystkich odpadów. Możesz także skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. W takim przypadku czas od momentu podstawienia do odbioru kontenera w Markach ustalimy z Tobą indywidualnie. Jeśli chcesz pozbyć się odpadów szybko i sprawnie, to warto skorzystać z usługi o nazwie „ekspresowy wywóz gruzu”. Po jej zamówieniu nasz kierowca podstawi kontener we wskazanej lokalizacji na 30-60 minut. Dzięki temu będziesz mógł szybko załadować odpady i jednocześnie unikniesz konieczności załatwiania formalności w Urzędzie Miasta. Coraz więcej mieszkańców Marek korzysta z tej formy wywozu.

 

Kontenery Marki – dlaczego warto wybrać naszą ofertę?

 

Wywóz gruzu z obrębu Marek oferowany przez naszą firmę to kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb klienta. Niezależnie od ilości odpadów jesteśmy w stanie przeprowadzić całą operację szybko i sprawnie. Oferujemy konkurencyjne stawki cenowe i fachowe doradztwo.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko możemy pomóc Ci w pozbyciu się kłopotliwego gruzu z posesji

usuwanie odpadów Marki - co jeszcze powinieneś wiedzieć?

Wywóz gruzu z Marek możesz zlecić zewnętrznej firmie lub samodzielnie zająć się wywozem odpadów. W każdej gminie funkcjonuje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Na terenie Marek taki punkt znajduje się przy ulicy Dużej 3. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK ustala własne limity odpadów, jakie możesz oddać bezpłatnie w ciągu roku. Przekroczenie limitu powoduje naliczenie opłaty za ponadmiarowe odpady. W takiej sytuacji lepszym rozwiązaniem może okazać się zlecenie wywozu zewnętrznej firmie, która zajmie się kompleksowo uprzątnięciem zalegających odpadów.
Decydując się na zlecenie wywozu gruzu naszej firmie, powinieneś przestrzegać kilku istotnych kwestii:
• Konieczna jest Twoja osobista obecność podczas podstawiania kontenera na odpady w Markach. Musisz wskazać nam miejsce, w którym mamy ustawić pojemnik. Jeżeli niezbędne jest zajęcie pasa ruchu, to masz obowiązek uzyskać stosowne zezwolenie. W razie niedopełnienia tego obowiązku spadają na Ciebie wszelkie konsekwencje z tym związane.
• Konieczna jest Twoja osobista obecność przy odbiorze kontenera. Właśnie wtedy powinieneś zapłacić za wykonaną usługę. Możesz także zapłacić przelewem przed podstawieniem kontenera.
• Twoim obowiązkiem jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie odbioru. Niedopilnowanie tej kwestii może wiązać się z naliczeniem dodatkowej opłaty.
• Możesz wyznaczyć osobę, która będzie Cię zastępować w wyżej wymienionych kwestiach.

wywoz gruzu marki
wywoz gruzu marki warszawa

Wynajem kontenerów Marki - zasady wywozu

Podczas załadunku kontenera na odpady w Markach powinieneś przestrzegać kilku fundamentalnych zasad. Przede wszystkim nie możesz umieszczać na kontenerze odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu. Zabronione jest również mechaniczne ugniatanie odpadów przy załadunku. Nie można sztucznie podwyższać burty w celu zwiększenia pojemności kontenera. Maksymalna ilość odpadów nie może przekraczać 30 cm ponad linię burty. Zabronione jest spalanie odpadów na kontenerze oraz umieszczanie na nim odpadów płynnych. Dlatego w większości przypadków dużo lepszym rozwiązaniem jest powierzenie wywozu gruzu i odpadów profesjonalnej firmie. Przestrzegamy przed wrzucaniem odpadów sypkich na górę kontenera. Wiatr może je zwiać w trakcie transportu.