Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców Marek, przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu i odpadów zarówno z prywatnych posesji, jak i obiektów firmowych. Nasze usługi kierujemy również do instytucji działających na tym terenie. Dysponujemy rozwiniętym zapleczem technicznym oraz wykwalifikowaną kadrą. Dzięki temu jesteśmy w stanie realizować wywóz gruzu szybko, sprawnie i przede wszystkim tanio.

Jakiego rodzaju odpady odbieramy z Marek?

W ramach usługi wywozu gruzu możemy odebrać od Ciebie zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Oprócz tego oferujemy także wywóz odpadów budowlanych, materiałów izolacyjnych, papy, elementów wyposażenia i odpadów zielonych. Zajmujemy się także recyklingiem i utylizacją odebranych odpadów. Wywieziony gruz najpierw przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w kruszarce. Dzięki temu uzyskujemy surowiec, który możemy następnie wykorzystać na przykład w drogownictwie.

Jak przebiega wywóz gruzu z Marek?

Wywóz gruzu z Marek i okolicznych miejscowości realizujemy własnym transportem. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery o pojemności 2, 5 i 7 m3. Jeśli chcesz się pozbyć lżejszych odpadów, materiałów izolacyjnych lub papy, to możesz także wynająć kontener o pojemności 15 m3. Doskonałą alternatywą dla wywozu gruzu w kontenerach są worki Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1,5 tony. Jeśli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to worki Big-Bag mogą okazać się optymalnym rozwiązaniem.

Usługę wywozu gruzu możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Będziesz musiał podać nam rodzaj odpadów oraz ich orientacyjną ilość. Dzięki temu dobierzemy najlepszy kontener na gruz. Poza tym do ustalenia pozostanie jeszcze termin podstawienia kontenera oraz czas wynajmu.

Aktualnie możemy zaoferować Ci 3 warianty usługi wywozu gruzu. Standardowo wynajmujemy kontener na 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek wszystkich odpadów. Możesz także skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. W takim przypadku czas od momentu podstawienia do odbioru kontenera ustalimy z Tobą indywidualnie. Jeśli chcesz pozbyć się odpadów szybko i sprawnie, to warto skorzystać z usługi o nazwie „ekspresowy wywóz gruzu”. Po jej zamówieniu nasz kierowca podstawi kontener we wskazanej lokalizacji na 30-60 minut. Dzięki temu będziesz mógł szybko załadować odpady i jednocześnie unikniesz konieczności załatwiania formalności w Urzędzie Miasta. Coraz więcej mieszkańców Marek korzysta z tej formy wywozu.

Dlaczego warto wybrać oferowany przez nas wywóz gruzu?

Wywóz gruzu z obrębu Marek oferowany przez naszą firmę to kompleksowa usługa dopasowana do potrzeb klienta. Niezależnie od ilości odpadów jesteśmy w stanie przeprowadzić całą operację szybko i sprawnie. Oferujemy konkurencyjne stawki cenowe i fachowe doradztwo.

Skontaktuj się z nami i sprawdź, jak szybko możemy pomóc Ci w pozbyciu się kłopotliwego gruzu z posesji