Potrzebna Ci firma, której specjalnością jest wywóz gruzu i odpadów? Mieszkasz w Grodzisku Mazowieckim lub jednej z okolicznych miejscowości. Koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Mamy duże doświadczenie w zakresie wywozu gruzu. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjne stawki cenowe. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły naszej oferty!

Jakie odpady wywozimy z Grodziska Mazowieckiego?

Nasza firma specjalizuje się w wywozie gruzu. Możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz tego mamy zaplecze techniczne, które pozwala nam realizować odbiór odpadów budowlanych i remontowych oraz materiałów izolacyjnych, elementów wyposażenia, gabarytów i odpadów zielonych. Działamy zgodnie z przepisami prawa. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Co stanie się z odebranym od Ciebie gruzem? Najpierw przesiejemy go, aby oddzielić inne odpady. Następnie rozdrobnimy w kruszarce do pożądanej wielkości. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Jak można zamówić wywóz gruzu i odpadów?

Wywóz gruzu i odpadów możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem, z którym ustalisz wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. W pierwszej kolejności będziesz musiał określić orientacyjną ilość i rodzaj odpadów. Na tej podstawie dobierzemy optymalny kontener. Następnie ustalimy termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Aktualnie masz do wyboru 3 opcje. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. W większości przypadków ten czas wystarcza na spokojny załadunek odpadów. Możesz także wybrać opcję wynajmu długoterminowego. Czas trwania ustalamy w tym przypadku indywidualnie. Ciekawą opcją jest również ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał starać się o pozwolenie na postawienie kontenera. Ekspresowy wywóz gruzu pomoże Ci szybko pozbyć się zalegających odpadów. Wszystkie rodzaje wynajmu oferujemy na terenie całego Grodziska Mazowieckiego.

Jaki kontener na gruz mamy w ofercie?

W związku z faktem, że obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje, musimy proponować rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego typu zleceniodawcy. Dlatego poszerzyliśmy zaplecze techniczne, które obejmuje aktualnie kontenery KP2, KP5 i KP7 do wywozu gruzu. Mamy również kontenery KP15, które są przeznaczone do wywozu lżejszych odpadów. A co w przypadku osób prywatnych, które nie zawsze będą w stanie zapełnić najmniejszy kontener o pojemności 2 m3? Czy będą zmuszeni do płacenia za pustą przestrzeń? Nic bardziej mylnego! Dla nich przygotowaliśmy usługę obejmującą wywóz gruzu w workach Big-Bag. Odbierz od nas worki, załaduj je odpadami, a my wywieziemy je z każdego miejsca na terenie Grodziska Mazowieckiego. Pojemność worków Big-Bag wynosi 1 m3, a ich ładowność to 1500 kg.

Chcesz szybko zorganizować wywóz gruzu? Zadzwoń, umów termin i czekaj na podstawienie kontenera!