Potrzebna Ci firma, której specjalnością jest wywóz gruzu i odpadów w Grodzisku Mazowieckim? Mieszkasz w Grodzisku Mazowieckim lub jednej z okolicznych miejscowości. Koniecznie skontaktuj się z naszym biurem. Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Grodzisku Mazowieckim, mamy duże doświadczenie w zakresie wywozu gruzu. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Każdego klienta traktujemy w sposób indywidualny. Oferujemy krótkie terminy realizacji zleceń i atrakcyjne stawki cenowe. Zainteresowany? Sprawdź szczegóły naszej oferty!

 

Wywóz odpadów Grodzisk Mazowiecki – jakie odpady wywozimy?

 

Specjalność naszej firmy to wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego i okolic. Możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz tego mamy zaplecze techniczne, które pozwala nam realizować odbiór odpadów budowlanych i remontowych oraz materiałów izolacyjnych, elementów wyposażenia, gabarytów i odpadów zielonych. Działamy zgodnie z przepisami prawa. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Co stanie się z odebranym od Ciebie gruzem? Najpierw przesiejemy go, aby oddzielić inne odpady. Następnie rozdrobnimy w kruszarce do pożądanej wielkości. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

 

Jak można zamówić wywóz gruzu i odpadów?

 

Wywóz gruzu i odpadów w Grodzisku Mazowieckim możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy skontaktować się z naszym pracownikiem, z którym ustalisz wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. W pierwszej kolejności będziesz musiał określić orientacyjną ilość i rodzaj odpadów. Na tej podstawie dobierzemy optymalne kontenery na gruz. Następnie ustalimy termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Jeśli chodzi o wynajem kontenerów na gruz w Grodzisku Mazowieckim, aktualnie masz do wyboru 3 opcje. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. W większości przypadków ten czas wystarcza na spokojny załadunek odpadów. Możesz także wybrać opcję wynajmu długoterminowego. Czas trwania ustalamy w tym przypadku indywidualnie. Ciekawą opcją jest również ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał starać się o pozwolenie, by podstawić kontenery na gruz w Grodzisku Mazowieckim lub okolicy. Ekspresowy wywóz gruzu pomoże Ci szybko pozbyć się zalegających odpadów. Wszystkie rodzaje wynajmu oferujemy na terenie całego Grodziska Mazowieckiego.

 

Kontenery na gruz Grodzisk Mazowiecki – co mamy w ofercie?

 

W związku z faktem, że obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy oraz instytucje, musimy proponować rozwiązania dopasowane do potrzeb każdego typu zleceniodawcy. Dlatego poszerzyliśmy zaplecze techniczne, które obejmuje aktualnie kontenery KP2, KP5 i KP7 do wywozu gruzu. Jeśli chodzi o kontenery w Grodzisku Mazowieckim, mamy również kontenery KP15, które są przeznaczone do wywozu lżejszych odpadów. A co w przypadku osób prywatnych, które nie zawsze będą w stanie zapełnić najmniejszy kontener o pojemności 2 m3? Czy będą zmuszeni do płacenia za pustą przestrzeń? Nic bardziej mylnego! Dla nich przygotowaliśmy usługę obejmującą wywóz gruzu, oferując worki Big-Bag w Grodzisku Mazowieckim. Odbierz od nasBig-Bagi, załaduj je odpadami, a my wywieziemy je z każdego miejsca na terenie Grodziska Mazowieckiego. Pojemność worków Big-Bag wynosi 1 m3, a ich ładowność to 1500 kg.

Chcesz szybko zorganizować wywóz gruzu? Zadzwoń, umów termin i czekaj na podstawienie kontenera!

Wywóz odpadów Grodzisk Mazowiecki - jakich zasad powinien przestrzegać zamawiający?

W trakcie wywozu gruzu Zamawiający musi przestrzegać określonych zasad. W momencie podstawienia i odbioru kontenera na miejscu powinien być obecny Zamawiający. Jeśli nie możesz być osobiście, to koniecznie wyznacz osobę, która będzie Cię zastępować. Jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca podstawienia kontenera oraz dokonania płatności za wykonaną usługę. Jeżeli kontener na gruz ma zostać umieszczony w obrębie pasa ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie stosownego zezwolenia. W przypadku niedopełnienia tego obowiązku na Ciebie spadają wszelkie konsekwencje z tym związane. Jako Zamawiający powinieneś także zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie musisz liczyć się z naliczeniem dodatkowej opłaty do wartości usługi. Zapłatę za wywóz gruzu z Grodziska Mazowieckiego możesz uiścić w formie gotówki przy odbiorze zapełnionego kontenera. Alternatywną formą jest płatność przelewem przed realizacją usługi.

wywoz gruzu grodzisk mazowiecki
wywoz gruzu grodzisk mazowiecki warszawa

Kontenery Grodzisk Mazowiecki - jak wygląda załadunek?

Dosyć restrykcyjne regulacje dotyczą samego załadunku odpadów na kontenery Grodzisku Mazowieckim. Przede wszystkim nie możesz sztucznie podwyższać burt kontenera, co mogłoby zwiększyć jego pojemność. Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może „wystawać’ więcej niż 30 cm ponad poziom burty. Po załadunku odpadów na kontener absolutnie nie można ich spalać. Zakazany jest również załadunek odpadów płynnych. Niedozwolone jest także mechaniczne ugniatanie odpadów, aby na dany kontener załadować ich większą ilość. Ponadto na kontener nie możesz wrzucać odpadów, które były wcześniej paletowane, prasowane lub belowane. Na górę kontenera nie zalecamy załadunku odpadów sypkich. Podczas transportu mogą one pod wpływem wiatru zostać zrzucone poza obręb kontenera.
Pamiętaj, że przy niewielkiej ilości odpadów możesz także pozbyć się ich samodzielnie. Wystarczy, że dostarczysz je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów w Grodzisku Mazowieckim. Znajduje się on dokładnie na obszarze byłej kompostowni, pod adresem Chrzanów Duży 15A. W przypadku większej ilości odpadów najbardziej opłacalne będzie jednak zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.