Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich klientów. Oferujemy szybki wywóz gruzu oraz innych odpadów z terenu Konstancina-Jeziorny. Działamy na terenie całego miasta oraz okolicznych miejscowości. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Działamy szybko, sprawnie i oferujemy konkurencyjne stawki cenowe. Sprawdź, co jeszcze możemy Ci zaproponować.

Wywóz gruzu Konstancin-Jeziorna – jakie odpady odbieramy?

Dużym atutem naszej oferty jest fakt, że możemy odebrać od Ciebie różne rodzaje odpadów. W większości przypadków organizujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego oraz czystego betonu. Ale to nie wszystko. Specjalizujemy się również w wywozie odpadów budowlanych, remontowych, materiałów izolacyjnych, papy, odpadów zielonych oraz gabarytów. Wszystkie usługi realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Zajmujemy się również utylizacją i recyklingiem odebranych odpadów. Co to oznacza? Organizując wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny wiemy już, co należy z nim zrobić w kolejnym etapie. Gruz jest przesiewany, aby pozbyć się domieszki innych odpadów. Następnie rozdrabniamy go w kruszarce do pożądanej wielkości. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Jak zamówić wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny?

Zamówienie wywozu gruzu z Konstancina-Jeziorny jest banalnie proste. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila do naszego biura. Wykwalifikowany pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły dotyczące realizacji usługi. W pierwszej kolejności będziesz musiał podać nam orientacyjną ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie ustalimy pojemność kontenera, jaki mamy podstawić na Twojej posesji. Oczywiście potrzebna też będzie dokładna lokalizacja. Ostatnim elementem jest ustalenie długości wynajmu. Możesz skorzystać z opcji standardowej i wybrać wynajem kontenera na gruz  w Konstancinie-Jeziornej na 3-7 dni. Jeśli załadunek zajmie Ci więcej czasu, to powinieneś skorzystać z wynajmu długoterminowego. Jego czas możesz ustalić z nami indywidualnie. Ostatnią formą wynajmu jest ekspresowy wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. Tak krótki czas ma też swoje zalety. Dzięki temu nie musisz starać się o pozwolenie z Urzędu Miasta. Wybierasz optymalną formę wynajmu, a my szybko, sprawnie i niedrogo organizujemy wywóz gruzu.

Kontenery Konstancin Jeziorna – jakie kontenery mamy do dyspozycji?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty różne typy kontenerów na gruz. Wśród nich warto wymienić typ KP2, KP5 i KP7, w których wywozimy odpady oraz gruz. Dysponujemy także kontenerem KP15, który jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. To, jaki kontener wybierzesz zależy wyłącznie od Ciebie oraz ilości odpadów, jakich chcesz się pozbyć. Zróżnicowana pojemność ułatwia optymalizację kosztów wywozu gruzu z Konstancina-Jeziorny. Jeśli jednak uważasz, że kontener KP2 będzie zbyt duży na ilość Twoich odpadów, to mamy dla Ciebie rozwiązanie. Wywóz gruzu w workach Big-Bag z Konstancina-Jeziorny o pojemności 1 m3 i ładowności 1500 kg.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do naszego biura i sprawdź, jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy?

Wywóz odpadów z Konstancina-Jeziorny - jakich zasad musisz przestrzegać w trakcie wywozu??

Nie chcesz zlecać wywozu gruzu zewnętrznej firmie? Możesz spróbować zrobić to samodzielnie. Pamiętaj, że na terenie każdej gminy działa Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Możesz do niego dostarczyć zalegające odpady i oddać je bezpłatnie. Oczywiście każdy PSZOK nakłada pewne limity ilości odpadów, jakie może przyjąć od każdej osoby w ciągu roku. Pamiętaj, że nie są to duże wartości. PSZOK w Konstancinie-Jeziornie znajduje się przy ulicy Mirkowskiej 43C. Jeśli jednak musisz pozbyć się większej ilości odpadów, to wskazane będzie skorzystanie z usług profesjonalnej firmy, jak nasza, która oferuje wywóz odpadów w Konstancinie-Jeziornej w dobrej cenie.

wywoz gruzu konstancin jeziorna
wywoz gruzu konstancin jeziorna warszawa

Wynajem kontenerów Konstancin-Jeziorna - jak wygląda wywóz gruzu?

Jeśli chcesz zlecić naszej firmie wywóz gruzu z Konstancina-Jeziorny, to powinieneś wiedzieć o kilku zasadach obowiązujących w trakcie realizacji zlecenia. Jako Zleceniodawca musisz być obecny na miejscu podstawienia kontenera. To Ty powinieneś nam wskazać dokładne miejsce, w którym mamy go ustawić. Twoja obecność jest także konieczna podczas odbioru. Wtedy powinieneś zapłacić za wykonaną usługę. Płatności możesz dokonać również przelewem. W takim przypadku zapłaty powinieneś dokonać jeszcze przed podstawieniem kontenera na posesji. Jeśli nie możesz być obecny podczas dostawy i odbioru kontenera, to powinieneś wskazać osobę, która będzie Cię zastępować.
W sytuacji, gdy konieczne jest ustawienie kontenera  w Konstancinie-Jeziornej na pasie ruchu, powinieneś zadbać o uzyskanie stosownego zezwolenia. Brak takiego dokumentu wiąże się z konsekwencjami, które spadają bezpośrednio na Ciebie. Musisz także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie odbioru. W przeciwnym razie możemy naliczyć dodatkową opłatę do ceny usługi.
Uściślenia wymaga także kilka kwestii dotyczących samego załadunku odpadów na kontener. Nie można umieszczać na nim odpadów po prasowaniu, paletowaniu lub belowaniu. Zabronione jest także mechaniczne ugniatanie załadowanych na kontener odpadów w celu zmniejszenia ich objętości. Nie możesz także sztucznie podwyższać burt kontenera. Maksymalna ilość odpadów nie powinna przewyższać linii burty o więcej niż 30 cm. Zabronione jest umieszczanie na kontenerze odpadów płynnych. Nie wolno spalać odpadów załadowanych na kontener. Prosimy także, abyś nie ładował odpadów sypkich na górę kontenera. To grozi ich zwianiem podczas transportu.