Kontener KP2

Nasz najmniejszy kontener. Sprawdzi się w kilku sytuacjach – po pierwsze w takich, gdzie nie ma dużo śmieci – np. przy remoncie łazienki, czy kuchni. Po drugie – dzięki temu, że jest dostarczany małymi samochodami dostawczymi – wiedziemy w praktycznie wszystkie miejsca, w które może wjechać samochód osobowy. Ma on kształt wanny – czyli jest dłuższy na górze i krótszy na dole. 

Wymiary podstawy 1,1 x 1,1 m
Wysokość 1,1 m
Długość u góry: 2,3 m
Pojemność: 2m3

Ładowność do 2 ton

 

Kontener KP2
Kontener KP2

Kontener KP5

Idealny do odpadów ciężkich. KP5 posiada niskie burty, dlatego wywozimy nim z reguły gruz i odpady ze średnich remontów. Pojemnik ten nie służy do przewozu odpadów wielkogabarytowych ze względu na swoją niewielką wysokość.

Wymiary: 3,4 x 1,68 x 0,7m.
Pojemność: 4-5 metrów sześciennych.

Ładowność do 4 ton

Kontener na gruz i śmieci Warszawa KP5
Kontener KP5

KP7: na śmieci i gruz o większych gabarytach [najpopularniejszy]

KP7 nadaje się do wywozu najróżniejszych odpadów. Mieszczą się w nim przedmioty o dużych gabarytach, ale również rzeczy drobne: folie, papy, styropian i zniszczone meble. Pojemnik ten często dowozimy na place budowy, z których trzeba pozbyć się materiałów wykorzystywanych do osłony różnych powierzchni. Czysty gruz i ziemia? KP7 poradzi sobie i z tym. W dodatku kontener ten dostępny jest w wersji zamykanej od góry dla bezpieczniejszego przewozu.

Wymiary: 3,4 x 1,68 x 1,1m
Pojemność: 6-7 metrów sześciennych

Ładowność do 4 ton

Kontener na śmieci i gruz KP7 Warszawa
Kontener KP7

KP15: na lekkie odpady o bardzo dużej pojemności

Nasz największy kontener – nadaje się tylko na odpady lekkie – takie jak styropian, wełna mineralna, odpady z budowy/remontu (ale bez gruzu, ziemie), drewno, palety itp

Wymiary: 3,74 x 2,34 x 1,8m.
Pojemność:  15 metrów sześciennych.

Ładowność do 4 ton

 

 

Duży kontener na śmieci, KP15, Warszawa
Kontener KP15