Jeżeli szukasz firmy, która szybko i sprawnie zorganizuje wywóz gruzu w Wołominie z Twojej posesji, to powinieneś koniecznie skontaktować się z naszym biurem. Na rynku wywozu odpadów działamy od wielu lat. Mamy duże doświadczenie, świetnie przygotowane zaplecze techniczne oraz wykwalifikowanych pracowników. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Organizujemy wywóz gruzu z Wołomina i okolicznych miejscowości. Sprawdź szczegóły dotyczące naszej usługi.

 

Wywóz gruzu Wołomin – jak możesz zamówić wywóz gruzu?

 

Wywóz gruzu z Wołomina możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Przeszkolony pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. W pierwszej kolejności powinieneś podać rodzaj i orientacyjną ilość odpadów, jakie chcesz usunąć z posesji. Na tej podstawie pomożemy Ci dobrać kontener o odpowiedniej pojemności. Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii terminu wywozu. Podstawimy kontener w dniu, który najbardziej Ci odpowiada.

Zamawiając kontenery na odpady w Wołominie, możesz skorzystać z kilku opcji wynajmu. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy na 3-7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na załadunek odpadów, to w każdej chwili możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Jego ramy czasowe za każdym razem ustalamy indywidualnie. Dużą popularnością cieszy się także trzecia opcja, jaką jest ekspresowy wywóz gruzu i odpadów. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Dzięki takiej formie wynajmu nie będziesz musiał załatwiać zbędnych formalności w Urzędzie Miasta. Być może także krótki czas wynajmu zmobilizuje Cię do szybkiego i sprawnego załadunku odpadów.

 

Kontenery na gruz Wołomin – jakie kontenery możesz wynająć?

 

Zdajemy sobie sprawę, że ilości gruzu oraz odpadów mogą być różne w zależności od skali prac budowlanych lub remontowych. Dlatego oferujemy wynajem kontenerów w Wołominie o różnej pojemności. Nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery KP2, KP5 i KP7, które idealnie nadają się do wywozu gruzu. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów. A co w przypadku, jeśli kontener KP2 okaże się zbyt duży na ilość odpadów, jaką chcesz usunąć. Idealną alternatywą będzie dla Ciebie wywóz gruzu w workach typu Big-Bag z Wołomina. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność ok. 1500 kg. Dzięki temu unikniesz konieczności płacenia za pustą przestrzeń ładunkową kontenera.

 

usuwanie odpadów Wołomin – jakiego rodzaju odpady odbieramy?

 

Głównym punktem naszej działalności jest wywóz gruzu z Wołomina i okolicznych miejscowości. Od naszych klientów odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz gruzu możemy zaproponować Ci również wywóz odpadów takich jak płyty G-K, papa, wełna mineralna, elementy wyposażenia, odpady budowlane oraz odpady zielone. Po odebraniu gruzu zajmujemy się także jego recyklingiem. Najpierw przesiewamy go, a następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec nadaje się do ponownego wykorzystania.

Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się odpadów? Zadzwoń do nas i zamów wywóz gruzu z posesji lub terenu firmy!

Wywóz odpadów Wołomin - zasady wywozu gruzu z terenu Wołomina

Wywóz gruzu w Wołominie możesz zorganizować we własnym zakresie. Wystarczy, że dostarczysz odpady swoim lub wynajętym transportem do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Wołominie znajduje się przy ulicy Łukasiewicza 4. Pewnym ograniczeniem jest fakt, że każdy PSZOK ma ustalone indywidualne limity określające maksymalną ilość odpadów, jakie może dostarczyć dana osoba. Powyżej tego limitu naliczana jest opłata. W tej sytuacji dużo korzystniejszym rozwiązaniem pod względem logistycznym jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.
W przypadku zlecenia wywozu gruzu naszej firmie musisz przestrzegać kilku ważnych zasad. Zleceniodawca powinien być obecny zarówno podczas podstawienia, jak i odbioru kontenera z odpadami. To Ty musisz nam wskazać dokładne miejsce, w którym ma być ustawiony kontener w Wołominie. Ty także musisz zapłacić za wykonaną usługę. W przypadku płatności gotówką możesz to zrobić, kiedy będziemy odbierać od Ciebie kontener. Jeśli chcesz zapłacić przelewem, to powinieneś go wykonać jeszcze przed realizacją usługi. Obowiązkiem Zleceniodawcy jest uzyskanie stosownego zezwolenia w przypadku konieczności postawienia kontenera na pasie ruchu. Jeżeli nie dopilnujesz tej kwestii, to Ty ponosisz wszelkie konsekwencje z tego wynikające. Powinieneś także zapewnić dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W innym wypadku możemy naliczyć dodatkową opłatę z tego tytułu.

wywoz gruzu wolomin
wywoz gruzu wolomin warszawa

Kontenery Wołomin - jak wygląda załadunek odpadów na kontener?

Podczas załadunku kontenera na odpady w Wołominie obowiązują Cię ściśle określone zasady. Nie możesz sztucznie podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności. Nie powinieneś umieszczać w kontenerze odpadów po prasowaniu, belowaniu oraz paletowaniu. Zabronione jest również mechaniczne ugniatanie śmieci po załadunku na kontener. Nie wolno spalać załadowanych śmieci. Nie można także umieszczać na kontenerze odpadów płynnych. Maksymalny załadunek kontenera nie powinien przewyższać wysokości burt więcej niż o 30 cm. Nie zalecamy także umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, które mogą zostać zwiane w czasie transportu.