Jeżeli szukasz firmy, która szybko i sprawnie zorganizuje wywóz gruzu z Twojej posesji na terenie Wołomina, to powinieneś koniecznie skontaktować się z naszym biurem. Na rynku wywozu odpadów działamy od wielu lat. Mamy duże doświadczenie, świetnie przygotowane zaplecze techniczne oraz wykwalifikowanych pracowników. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Organizujemy wywóz gruzu z Wołomina i okolicznych miejscowości. Sprawdź szczegóły dotyczące naszej usługi.

Jak możesz zamówić wywóz gruzu z Wołomina?

Wywóz gruzu z Wołomina możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy skontaktować się z naszym biurem. Przeszkolony pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły zamówienia. W pierwszej kolejności powinieneś podać rodzaj i orientacyjną ilość odpadów, jakie chcesz usunąć z posesji. Na tej podstawie pomożemy Ci dobrać kontener o odpowiedniej pojemności. Jesteśmy bardzo elastyczni w kwestii terminu wywozu. Podstawimy kontener w dniu, który najbardziej Ci odpowiada.

Zamawiając kontener na odpady, możesz skorzystać z kilku opcji wynajmu. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy na 3-7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na załadunek odpadów, to w każdej chwili możesz skorzystać z opcji wynajmu długoterminowego. Jego ramy czasowe za każdym razem ustalamy indywidualnie. Dużą popularnością cieszy się także trzecia opcja, jaką jest ekspresowy wywóz gruzu i odpadów. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut we wskazanej przez Ciebie lokalizacji. Dzięki takiej formie wynajmu nie będziesz musiał załatwiać zbędnych formalności w Urzędzie Miasta. Być może także krótki czas wynajmu zmobilizuje Cię do szybkiego i sprawnego załadunku odpadów.

Jakie kontenery na gruz możesz wynająć?

Zdajemy sobie sprawę, że ilości gruzu oraz odpadów mogą być różne w zależności od skali prac budowlanych lub remontowych. Dlatego oferujemy możliwość wynajmu kontenerów o różnej pojemności. Nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery KP2, KP5 i KP7, które idealnie nadają się do wywozu gruzu. Kontener KP15 jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów. A co w przypadku, jeśli kontener KP2 okaże się zbyt duży na ilość odpadów, jaką chcesz usunąć. Idealną alternatywą będzie dla Ciebie wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność ok. 1500 kg. Dzięki temu unikniesz konieczności płacenia za pustą przestrzeń ładunkową kontenera.

Jakiego rodzaju odpady odbieramy?

Głównym punktem naszej działalności jest wywóz gruzu z Wołomina i okolicznych miejscowości. Od naszych klientów odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz gruzu możemy zaproponować Ci również wywóz odpadów takich jak płyty G-K, papa, wełna mineralna, elementy wyposażenia, odpady budowlane oraz odpady zielone. Po odebraniu gruzu zajmujemy się także jego recyklingiem. Najpierw przesiewamy go, a następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec nadaje się do ponownego wykorzystania.

Chcesz szybko i sprawnie pozbyć się odpadów? Zadzwoń do nas i zamów wywóz gruzu z posesji lub terenu firmy!