Specjalnie dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Magdalenki przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem odpadów po budowie czy remoncie. Wykwalifikowana kadra oraz zaplecze techniczne znacznie ułatwia realizację zlecenia. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Przeczytaj, na czym polega wywóz gruzu z Magdalenki.

Jak zamówić wywóz gruzu z Magdalenki?

Zamówienie wywozu gruzu jest banalnie proste. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila i podasz lokalizację, z której mamy odebrać odpady. Nasz pracownik ustali z Tobą ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni kontener.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery o różnej pojemności. Zdajemy sobie sprawę, że ilość odpadów może znacząco różnić się w zależności od miejsca składowania i skali remontu. Dlatego przygotowaliśmy kontenery KP2, KP5, KP7 oraz KP15. Trzy pierwsze służą przede wszystkim do wywozu gruzu. Ostatni, który ma największą pojemność, jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Dlaczego aż tak duży wybór kontenerów? Wszystko to robimy z myślą o Tobie. Dobierając kontener do ilości odpadów, optymalizujemy koszty związane z wywozem gruzu. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za pustą przestrzeń załadunkową. Jeśli chcesz pozbyć się niewielkiej ilości odpadów, to być może warto skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg.

Kontener na gruz i odpady możemy podstawić w dowolnym miejscu na terenie Magdalenki. Dostarczymy go i odbierzemy własnym transportem. Twoim zadaniem będzie jedynie załadunek kontenera odpadami. Możemy zaproponować Ci aż 3 formy wynajmu kontenera. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy. W tej opcji podstawiamy kontener na 3-7 dni. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, to możesz skorzystać z wynajmu długoterminowego. Dzięki temu ustalimy z Tobą indywidualnie czas podstawienia i odbioru. Ciekawą opcją może być ekspresowy wywóz gruzu. Tę usługę wprowadziliśmy niedawno do naszej oferty. Na czym polega? Podstawimy kontener na 30-60 minut. Przez ten czas będziesz musiał załadować na niego wszystkie odpady. Następnie nasz kierowca zabierze kontener firmowym transportem. Wybierając tę opcję wywozu gruzu, unikasz konieczności załatwiania pozwolenia z Urzędu Miasta.

Jakie odpady możemy od Ciebie odebrać?

Oferując wywóz gruzu, stawiamy na kompleksową usługę. W związku z tym odbieramy zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Poza tym organizujemy wywóz materiałów budowlanych, remontowych, izolacyjnych, jak również elementów wyposażenia, papy, płyt G-K oraz odpadów zielonych. Po odebraniu odpadów zajmiemy się również ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w kruszarce. Po przygotowaniu surowca o odpowiedniej granulacji można go ponownie wykorzystać. Po zakończonej usłudze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Chcesz szybko zorganizować wywóz gruzu z Magdalenki? Zadzwoń do nas i umów się na szybki i sprawny odbiór odpadów.