Specjalnie dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Magdalenki przygotowaliśmy ofertę obejmującą wywóz gruzu. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Od wielu lat zajmujemy się odbiorem odpadów po budowie czy remoncie. Wykwalifikowana kadra oraz zaplecze techniczne znacznie ułatwia realizację zlecenia. Chcesz poznać szczegóły naszej oferty? Przeczytaj, na czym polega wywóz gruzu z Magdalenki.

 

Wywóz gruzu Magdalenka – jak zamówić usuwanie gruzu?

 

Zamówienie wywozu gruzu jest banalnie proste. Wystarczy, że zadzwonisz do nas lub napiszesz maila i podasz lokalizację, z której mamy odebrać odpady. Nasz pracownik ustali z Tobą ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni kontener.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery na gruz z Magdalenki o różnej pojemności. Zdajemy sobie sprawę, że ilość odpadów może znacząco różnić się w zależności od miejsca składowania i skali remontu. Dlatego przygotowaliśmy kontenery KP2, KP5, KP7 oraz KP15. Trzy pierwsze służą przede wszystkim do wywozu gruzu. Ostatni, który ma największą pojemność, jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Dlaczego aż tak duży wybór kontenerów? Wszystko to robimy z myślą o Tobie. Dobierając kontener do ilości odpadów, optymalizujemy koszty związane z wywozem gruzu. Dzięki temu nie będziesz musiał płacić za pustą przestrzeń załadunkową. Jeśli chcesz pozbyć się niewielkiej ilości odpadów, to być może warto skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach Big-Bag w Magdalence. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg.

Kontener na gruz i odpady możemy podstawić w dowolnym miejscu na terenie Magdalenki. Dostarczymy go i odbierzemy własnym transportem. Twoim zadaniem będzie jedynie załadunek kontenera odpadami. Możemy zaproponować Ci aż 3 formy wynajmu kontenera. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy. W tej opcji podstawiamy kontener na 3-7 dni. Jeśli to dla Ciebie zbyt mało, to możesz skorzystać z wynajmu długoterminowego. Dzięki temu ustalimy z Tobą indywidualnie czas podstawienia i odbioru. Ciekawą opcją może być ekspresowy wywóz gruzu w Magdalence. Tę usługę wprowadziliśmy niedawno do naszej oferty. Na czym polega? Podstawimy kontener na 30-60 minut. Przez ten czas będziesz musiał załadować na niego wszystkie odpady. Następnie nasz kierowca zabierze kontener firmowym transportem. Wybierając tę opcję wywozu gruzu, unikasz konieczności załatwiania pozwolenia z Urzędu Miasta.

 

Wynajem kontenerów na gruz Magdalenka – jakie odpady możemy od Ciebie odebrać?

 

Oferując wywóz gruzu, stawiamy na kompleksową usługę. W związku z tym odbieramy zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Poza tym organizujemy wywóz materiałów budowlanych, remontowych, izolacyjnych, jak również elementów wyposażenia, papy, płyt G-K oraz odpadów zielonych. Po odebraniu odpadów zajmiemy się również ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz przesiewamy, a następnie rozdrabniamy w kruszarce. Po przygotowaniu surowca o odpowiedniej granulacji można go ponownie wykorzystać. Po zakończonej usłudze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Chcesz szybko zorganizować wywóz gruzu z Magdalenki? Zadzwoń do nas i umów się na szybki i sprawny odbiór odpadów.

Usuwanie odpadów Magdalenka - jakich zasad należy przestrzegać podczas wywozu gruzu z Magdalenki?

Zlecając naszej firmie wywóz gruzu z Magdalenki, powinieneś przestrzegać kilku fundamentalnych zasad. Oto one:
• Jako Zleceniodawca powinieneś być obecny przy podstawianiu kontenera. Musisz wskazać nam, w którym miejscu mamy postawić pojemnik.
• Jeśli zachodzi konieczność ustawienia kontenera na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie stosownego zezwolenia na takie działanie. W razie braku zezwolenia na Ciebie spadną wszelkie konsekwencje z tym związane.
• Jako zleceniodawca powinieneś być obecny podczas odbioru kontenera w Magdalence. Wtedy też możesz zapłacić za wykonaną usługę. Istnieje możliwość płatności przelewem, którego musisz dokonać przed podstawieniem kontenera.
• Twoim obowiązkiem jest zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopilnowanie tej kwestii wiąże się z naliczeniem dodatkowej opłaty.
• Jeśli nie możesz być osobiście przy podstawieniu i odbiorze kontenera, to powinieneś wskazać zastępującą Cię osobę.

wywoz gruzu magdalena warszawa
wywoz gruzu magdalenka

Kontenery na gruz Magdalenka - jak wygląda załadunek kontenera?

W trakcie załadunku kontenera w Magdalence powinieneś przestrzegać kilku podstawowych zasad, dzięki którym cały proces przebiegnie szybko i sprawnie. Nie możesz sztucznie podwyższać burty kontenera w celu zwiększenia jego pojemności. Pamiętaj, że maksymalna ilość odpadów nie powinna przekraczać wysokości burty o więcej niż 30 cm. Nie wrzucaj na kontener odpadów płynnych. Nie spalaj odpadów załadowanych na kontener. Pamiętaj, aby nie ugniatać mechanicznie ładowanych odpadów w celu zmniejszenia ich objętości. Zabronione jest wrzucanie na kontener odpadów po prasowaniu, paletowaniu i belowaniu. Na górę kontenera nie wrzucaj odpadów sypkich. Mogą one zostać zwiane na drogę podczas transportu.
Wywóz gruzu na terenie Magdalenki możesz także zorganizować samodzielnie. Nie musisz wynajmować do tego zewnętrznej firmy. W każdej gminie funkcjonuje Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Możesz dostarczyć tam swoje odpady. PSZOK dla mieszkańców Magdalenki znajduje się w Kolonii Warszawskiej przy ulicy Krakowskiej 108A. Pamiętaj tylko, że możesz tam oddać tylko określoną ilość odpadów. PSZOK ustala roczne limity ilości odpadów. Po ich przekroczeniu będziesz musiał dopłacić za nadwyżkę. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem wydaje się zlecenie wywozu gruzu i odpadów profesjonalnej firmie.