Legionowo to jedno z wielu miast na terenie województwa mazowieckiego, w którym oferujemy szybki i sprawny wywóz gruzu. Mamy duże doświadczenie w odbiorze odpadów od osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz profesjonalną kadrą pracowników. Działamy profesjonalnie i oferujemy konkurencyjne stawki cenowe, jeśli chodzi o kontenery w Legionowie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj, co możemy Ci zaoferować.

 

Wywóz gruzu Legionowo – jakie odpady odbieramy?

 

Staramy się proponować naszym klientom kompleksowe usługi, w tym wynajem kontenerów w Legionowie. Oferujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego oraz czystego betonu. Działamy na terenie Legionowa oraz okolicznych miejscowości. Oprócz gruzu odbieramy również odpady remontowe, budowlane, zielone, gabaryty, elementy wyposażenia, materiały izolacyjne i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Działamy profesjonalnie i przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Wywóz gruzu to dopiero początek naszej pracy. W kolejnym etapie surowiec jest przesiewany, aby oddzielić inne odpady. Następnie gruz rozdrabniamy w kruszarce do uzyskania pożądanej średnicy. Tak przetworzony surowiec z powodzeniem można wykorzystać do budowy dróg.

 

Wynajem kontenerów Legionowo – jakie kontenery na gruz wynajmujemy naszym klientom?

 

Zdajemy sobie sprawę z bardzo zróżnicowanych wymagań naszych klientów. Dlatego rozbudowaliśmy nasze zaplecze o kontenery różnej wielkości. Już teraz możesz wynająć typ KP2, KP5 i KP7. Jeżeli masz do wywiezienia dużą ilość lżejszych odpadów, to idealnym rozwiązaniem będzie kontener KP15. Zastanawiasz się, którą wersję wybrać? A może nie masz na tyle odpadów, aby zapełnić kontener KP2. W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wywóz gruzu w workach Big-Bag w Legionowie. Ta usługa jest dostępna w całym Legionowie. Worki big-Bag mają pojemność 1 m3 i ładowność około 1500 kg. Nie wiesz, jaki kontener będzie Ci potrzebny? Zadzwoń do naszego biura. Ustalimy razem orientacyjną ilość i rodzaj odpadów. Na tej podstawie nasz pracownik dobierze dla Ciebie optymalny wariant usługi wywozu gruzu.

 

Wywóz gruzu Legionowo – warianty wynajmu kontenera

 

Dużym atutem naszej oferty skierowanej do mieszkańców Legionowa jest możliwość wyboru jednej z kilku opcji wynajmu kontenera w Legionowie. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy. Trwa on 3-7 dni. W wyznaczonym terminie nasz kierowca podstawi kontener we wskazanej lokalizacji i odbierze go po upływie czasu wynajmu. Alternatywną opcją jest wynajem długoterminowy, którego czas ustalamy indywidualnie. Coraz większą popularnością cieszy się także ekspresowy wywóz gruzu z Legionowa. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. To mało czasu, ale zazwyczaj wystarcza na sprawne załadowanie pojemnika. Dodatkowo dzięki tej formie wynajmu nie będziesz musiał załatwiać zbędnych formalności w Urzędzie Miasta. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Mieszkasz w Legionowie? Chcesz zlecić wywóz gruzu i odpadów? Zadzwoń, umów się na dogodny termin i pozwól nam pomóc Ci w pozbyciu się kłopotu!

Wywóz gruzu Legionowo - szczegółowe zasady wywozu gruzu i odpadów z Legionowa

Planując wywóz gruzu z obszaru Legionowa, powinieneś pamiętać o kilku kwestiach. Jeżeli zamówiony kontener musi stanąć na pasie ruchu, to koniecznie postaraj się o uzyskanie stosownego zezwolenia. W przeciwnym wypadku możesz ponieść konsekwencje finansowe. Jeżeli zlecisz wywóz gruzu naszej firmie, to poprosimy Cię o obecność na miejscu w momencie podstawienia kontenera oraz podczas jego odbioru. W Pierwszym przypadku musisz wskazać nam miejsce, w którym mamy ustawić kontener w Legionowie lub okolicy. W momencie odbioru kontenera poprosimy Cię o zapłatę za wykonaną usługę. Oczywiście możesz także zapłacić przelewem. Ta forma płatności dostępna jest w przypadku zapłaty przed podstawieniem kontenera. Jeżeli nie możesz być na miejscu osobiście, to wystarczy wyznaczyć osobę, która będzie Cię zastępować. Pamiętaj, że musisz także zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie będziemy musieli doliczyć stosowną opłatę do podstawowej ceny.

wywoz gruzu legionowo
wywoz gruzu legionowo warszawa

Wynajem kontenerów Legionowo - zasady załadunku kontenera w Legionowie

Podczas załadunku zamówionego kontenera powinieneś przestrzegać następujących zasad:
• Nie podnoś sztucznie wysokości burt kontenera dla zwiększenia jego pojemności. Maksymalna ilość odpadów nie powinna przewyższać poziomu burt o więcej niż 30 cm.
• Nie umieszczaj na kontenerze odpadów płynnych.
• Nie spalaj załadowanych na kontener śmieci.
• Nie wrzucaj do kontenera odpadów, które były wcześniej paletowane, belowane lub prasowane.
• Nie ugniataj mechanicznie ładowanych odpadów, aby zmniejszyć ich objętość.
• Nie wrzucaj na górę kontenera odpadów sypkich. Istnieje ryzyko ich zdmuchnięcia na drogę podczas transportu.
Wywóz gruzu z Legionowa możesz zlecić profesjonalnej firmie lub podjąć się tego samodzielnie. Jeśli masz do uprzątnięcia niewielką ilość odpadów, to najlepiej dostarczyć ją do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Oczywiście sam musisz zorganizować transport. PSZOK w Legionowie znajduje się przy ulicy Olszankowej 36. Pamiętaj, że tego typu punkty nakładają limit ilości odpadów, jakie możesz oddać bezpłatnie w ciągu roku. Dlatego w wielu przypadkach dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy doświadczonej firmy.