Legionowo to jedno z wielu miast na terenie województwa mazowieckiego, w którym oferujemy szybki i sprawny wywóz gruzu. Mamy duże doświadczenie w odbiorze odpadów od osób prywatnych, przedsiębiorców oraz instytucji. Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem oraz profesjonalną kadrą pracowników. Działamy profesjonalnie i oferujemy konkurencyjne stawki cenowe. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj, co możemy Ci zaoferować.

Wywóz gruzu – jakie odpady odbieramy?

Staramy się proponować naszym klientom kompleksowe usługi. Oferujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego oraz czystego betonu. Działamy na terenie Legionowa oraz okolicznych miejscowości. Oprócz gruzu odbieramy również odpady remontowe, budowlane, zielone, gabaryty, elementy wyposażenia, materiały izolacyjne i wiele innych. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Działamy profesjonalnie i przestrzegamy obowiązujących przepisów prawa. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Wywóz gruzu to dopiero początek naszej pracy. W kolejnym etapie surowiec jest przesiewany, aby oddzielić inne odpady. Następnie gruz rozdrabniamy w kruszarce do uzyskania pożądanej średnicy. Tak przetworzony surowiec z powodzeniem można wykorzystać do budowy dróg.

Jakie kontenery na gruz wynajmujemy naszym klientom?

Zdajemy sobie sprawę z bardzo zróżnicowanych wymagań naszych klientów. Dlatego rozbudowaliśmy nasze zaplecze o kontenery różnej wielkości. Już teraz możesz wynająć typ KP2, KP5 i KP7. Jeżeli masz do wywiezienia dużą ilość lżejszych odpadów, to idealnym rozwiązaniem będzie kontener KP15. Zastanawiasz się, którą wersję wybrać? A może nie masz na tyle odpadów, aby zapełnić kontener KP2. W takim razie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ta usługa jest dostępna w całym Legionowie. Worki big-Bag mają pojemność 1 m3 i ładowność około 1500 kg. Nie wiesz, jaki kontener będzie Ci potrzebny? Zadzwoń do naszego biura. Ustalimy razem orientacyjną ilość i rodzaj odpadów. Na tej podstawie nasz pracownik dobierze dla Ciebie optymalny wariant usługi wywozu gruzu.

Wywóz gruzu z Legionowa – warianty wynajmu kontenera

Dużym atutem naszej oferty skierowanej do mieszkańców Legionowa jest możliwość wyboru jednej z kilku opcji wynajmu kontenera. Pierwszą z nich jest wynajem standardowy. Trwa on 3-7 dni. W wyznaczonym terminie nasz kierowca podstawi kontener we wskazanej lokalizacji i odbierze go po upływie czasu wynajmu. Alternatywną opcją jest wynajem długoterminowy, którego czas ustalamy indywidualnie. Coraz większą popularnością cieszy się także ekspresowy wywóz gruzu z Legionowa. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. To mało czasu, ale zazwyczaj wystarcza na sprawne załadowanie pojemnika. Dodatkowo dzięki tej formie wynajmu nie będziesz musiał załatwiać zbędnych formalności w Urzędzie Miasta. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Mieszkasz w Legionowie? Chcesz zlecić wywóz gruzu i odpadów? Zadzwoń, umów się na dogodny termin i pozwól nam pomóc Ci w pozbyciu się kłopotu!