Wywóz gruzu i odpadów po remoncie to usługa, którą od teraz obejmujemy również Nowy Dwór Mazowiecki. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Działamy również na terenie okolicznych miejscowości. Dzięki temu, że dysponujemy własnym zapleczem technicznym, możemy szybko i sprawnie organizować wywóz gruzu z dowolnej lokalizacji i w każdej ilości. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych informacji na temat naszej usługi.

Jakie odpady odbieramy w ramach wywozu gruzu

W ramach wywozu gruzu w obrębie Nowego Dworu Mazowieckiego możemy odebrać od Ciebie zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Oprócz tego odbieramy różnego rodzaju odpady budowlane i remontowe. Wśród nich warto wyróżnić materiały izolacyjne, płyty G-K, odpady zielone, gabaryty, elementy wyposażenia, papę oraz ziemię. Chcesz się pozbyć innego typu odpadów? Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

Jaki kontener możesz zamówić do wywozu gruzu i odpadów?

Dużym atutem naszej oferty jest zróżnicowanie kontenerów służących do wywozu gruzu. Nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy z nich jest przeznaczony wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. Trzy pierwsze możesz zamówić do wywozu gruzu, a my postawimy wybrany kontener w dowolne miejsce na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Jeśli go zapełnisz, to bez problemu będziesz mógł zamówić kolejny. Podstawimy go własnym transportem, jednocześnie odbierając pełen pojemnik. Dzięki temu usprawnimy cały proces i pozwolimy Ci dużo szybciej pozbyć się kłopotliwych odpadów.

Jak przebiega wywóz gruzu w obrębie Noego Dworu Mazowieckiego?

Chcesz zlecić nam wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego? Nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci określić optymalny typ kontenera na gruz. Musisz tylko podać orientacyjną ilość odpadów, jaką masz do usunięcia oraz ich rodzaj. Niezbędne będzie również podanie lokalizacji. Musimy wiedzieć, gdzie podstawić zamówiony kontener. Pamiętaj, że obsługujemy cały Nowy Dwór Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości.

Zamawiając wywóz gruzu, możesz skorzystać z 3 opcji wynajmu kontenera. Pierwszą jest standardowy wynajem, który trwa 3-7 dni. Możesz także zamówić kontener na dłużej, korzystając z wynajmu długoterminowego. Oferujemy również ekspresowy wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie powinieneś załadować na niego wszystkie odpady. Tak krótki czas sprawia, że nie będziesz musiał występować do Urzędu Miasta o pozwolenie na podstawienie kontenera. Po odbiorze gruzu zajmiemy się również jego recyklingiem. W jaki sposób? Najpierw przesiewamy gruz, aby usunąć z niego niepotrzebne domieszki. Następnie kruszymy gruz za pomocą specjalnej kruszarki. Tak przygotowany surowiec nadaje się do ponownego wykorzystania. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Pamiętaj, że nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zadzwoń do nas i pozbądź się problemu z zalegającym gruzem i odpadami!