Wywóz gruzu w Nowym Dworze Mazowieckim i odpadów po remoncie to usługa, którą od teraz obejmujemy również w okolicy. Mamy duże doświadczenie w tym zakresie. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców oraz instytucje. Działamy również na terenie okolicznych miejscowości. Dzięki temu, że dysponujemy własnym zapleczem technicznym, możemy szybko i sprawnie organizować wywóz gruzu na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego z dowolnej lokalizacji i w każdej ilości. Zapraszamy do przeczytania szczegółowych informacji na temat naszej usługi.

 

Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki – jakie odpady odbieramy?

 

Jeśli chodzi o gruz i wywóz odpadów w Nowym Dworze Mazowieckim możemy odebrać od Ciebie zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Oprócz tego odbieramy różnego rodzaju odpady budowlane i remontowe. Wśród nich warto wyróżnić materiały izolacyjne, płyty G-K, odpady zielone, gabaryty, elementy wyposażenia, papę oraz ziemię. Chcesz się pozbyć innego typu odpadów? Zadzwoń do nas i sprawdź, co możemy Ci zaoferować.

 

Kontenery Nowy Dwór Mazowiecki – jaki kontener możesz zamówić do wywozu gruzu i odpadów?

 

Dużym atutem naszej oferty jest zróżnicowanie kontenerów służących do wywozu gruzu. Nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery na gruz w Nowym Dworze Mazowieckim następujących typów – KP2, KP5, KP7 i KP15. Największy z nich jest przeznaczony wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. Trzy pierwsze możesz zamówić do wywozu gruzu, a my postawimy wybrany kontener w dowolne miejsce na terenie Nowego Dworu Mazowieckiego. Jeśli go zapełnisz, to bez problemu będziesz mógł zamówić kolejny. Podstawimy go własnym transportem, jednocześnie odbierając pełen pojemnik. Dzięki temu usprawnimy cały proces i pozwolimy Ci dużo szybciej pozbyć się kłopotliwych odpadów.

 

Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki – jak przebiega wywóz?

 

Chcesz zlecić nam wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego? Nic prostszego! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Możesz to zrobić telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci określić optymalny typ kontenera na gruz. Musisz tylko podać orientacyjną ilość odpadów, jaką masz do usunięcia oraz ich rodzaj. Niezbędne będzie również podanie lokalizacji. Musimy wiedzieć, gdzie podstawić zamówiony kontener. Pamiętaj, że obsługujemy cały Nowy Dwór Mazowiecki oraz okoliczne miejscowości.

Zamawiając wywóz gruzu, możesz skorzystać z 3 opcji, jeśli chodzi o wynajem kontenerów. Pierwszą jest standardowy wynajem kontenerów w Nowym Dworze Mazowieckiem, który trwa 3-7 dni. Możesz także zamówić kontener na dłużej, korzystając z wynajmu długoterminowego. Oferujemy również ekspresowy wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie powinieneś załadować na niego wszystkie odpady. Tak krótki czas sprawia, że nie będziesz musiał występować do Urzędu Miasta o pozwolenie na podstawienie kontenera.

Po odbiorze gruzu zajmiemy się również jego recyklingiem. W jaki sposób? Najpierw przesiewamy gruz, aby usunąć z niego niepotrzebne domieszki. Następnie kruszymy gruz za pomocą specjalnej kruszarki. Tak przygotowany surowiec nadaje się do ponownego wykorzystania. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Pamiętaj, że nasza firma działa zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Zadzwoń do nas i pozbądź się problemu z zalegającym gruzem i odpadami!

Wywóz gruzu Nowy Dwór Mazowiecki - szczegóły i zasady

Szczegółowe zasady, jeśli chodzi wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego
Nie chcesz zlecać wywozu gruzu zewnętrznej firmie? Masz do usunięcia tylko niewielką ilość odpadów? Możesz zatem przeprowadzić samodzielnie całą operację. Wystarczy, że zawieziesz odpady własnym transportem do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. PSZOK w Nowym Dworze Mazowieckim jest zlokalizowany przy ulicy Przytorowej 7. Jeśli musisz pozbyć się większej ilości odpadów. To samodzielny wywóz będzie zupełnie nieopłacalny. W takiej sytuacji powinieneś zlecić wywóz gruzu profesjonalnej firmie.

Podczas wywozu gruzu realizowanego przez naszą firmę musisz przestrzegać kilku podstawowych zasad. Przede wszystkim ściśle określamy kwestie związane z samym załadunkiem odpadów na kontenery w Nowym Dworze Mazowieckim. Nie możesz sztucznie podwyższać burt kontenera, aby zwiększyć jego pojemność. Zabraniamy również mechanicznego ugniatania załadowanych odpadów. Maksymalna ilość odpadów w kontenerze nie powinna przekraczać 30 cm wysokości ponad burtę. Podczas wywozu gruzu nie możesz wrzucać na kontener odpadów, które były już wcześniej paletowane, belowane lub prasowane. Surowo zabronione jest również umieszczanie w kontenerze odpadów płynnych. Nie wolno spalać śmieci załadowanych do pojemnika. Wszystkich naszych klientów przestrzegamy przed załadunkiem na górę kontenera odpadów sypkich. Podczas transportu mogą one zostać zwiane poza obręb kontenera.

wywoz gruzu nowy dwor mazowiecki
wywoz gruzu nowy dwor mazowiecki warszawa

Kontenery na odpady Nowy Dwór Mazowiecki - czy obecność jest wymagana?

Podczas realizacji wywozu gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego musisz być obecny zarówno przy podstawieniu, jak i odbiorze pojemnika. Jest to konieczne w celu wskazania dokładnego miejsca ustawienia kontenera oraz rozliczenia się za wykonaną usługę. Jeśli nie możesz być obecny na miejscu osobiście, to powinieneś wskazać osobę, która będzie Cię zastępować. Jeżeli kontener na odpady w Nowym Dorze Mazowieckim ma być ustawiony na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem będzie uzyskanie stosownej zgody na taką lokalizację pojemnika. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, to możesz zostać ukarany mandatem. Podczas odbioru kontenera wypełnionego odpadami Twoim obowiązkiem jest zapewnienie swobodnego dostępu do niego. W przeciwnym wypadku musisz liczyć się z nałożeniem dodatkowej opłaty. Płatność za wywóz gruzu z Nowego Dworu Mazowieckiego możesz uiścić gotówką przy odbiorze zapełnionego kontenera. Alternatywną metodą jest płatność przelewem przed realizacją usługi.