Szukasz firmy, która szybko i sprawnie zorganizuje wywóz gruzu z Jabłonnej z Twojej posesji? Mieszkasz na terenie miasta lub okolicznych miejscowości? Skontaktuj się z naszym biurem. Przekonasz się, że jesteśmy w stanie uporać się z Twoim problemem w mgnieniu oka. Mamy kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam obsługiwać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Przeczytaj, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Wywóz odpadów Jabłonna – jakiego rodzaju odpady usuwamy?

Staramy się Zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi obejmujące nie tylko wywóz gruzu, ale także usuwanie odpadów budowlanych i remontowych w Jabłonnej. Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Ponadto organizujemy wywóz materiałów izolacyjnych, odpadów wielkogabarytowych, papy, elementów wyposażenia oraz odpadów zielonych. Wszystkie czynności realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Gruz przesiewamy w celu usunięcia zbędnych domieszek. Następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Kontenery Jabłonna – w jakich kontenerach realizujemy wywóz gruzu i odpadów?

Wywóz gruzu w obrębie Jabłonnej realizujemy w kontenerach o pojemności 2, 5 i 7 m3. Ich oznaczenie to kolejno KP2, KP5 i KP7. Dysponujemy również kontenerem KP15, ale on jest przeznaczony wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Duża rozpiętość kontenerów sprawia, że możesz bez trudu wybrać wariant, który będzie odpowiedni w Twoim przypadku. Dzięki temu dopasujesz wielkość kontenera do ilości odpadów, a to przełoży się na optymalizację kosztów wywozu. Jeżeli będziesz miał problem z określeniem najlepszej wersji kontenera, to skontaktuj się z naszym biurem. Mamy dla Ciebie także alternatywne rozwiązanie. Wywóz niewielkiej ilości gruzu i odpadów czasem nie wymaga wynajmowania całego kontenera. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach Big-Bag z Jabłonnej. Mają one 1 m3 pojemności oraz 1500 kg ładowności.

Wywóz gruzu w Jabłonnej – jak zamówić wywóz gruzu z Jabłonnej?

Wywóz gruzu możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy określić pojemność kontenera, rodzaj odpadów oraz lokalizację. Możesz także wybrać długość wynajmu kontenera. W tym względzie jesteśmy bardzo elastyczni. Podstawowy wariant obejmuje wynajem kontenerów w Jabłonnej na 3-7 dni. W większości przypadków ta opcja jest wystarczająca. Jeśli jednak planujesz dłuższy remont lub prace budowlane, to skorzystaj z wynajmu długoterminowego. W tym przypadku termin wynajmu ustalimy indywidualnie. Ciekawą opcją jest także ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener w dowolne miejsce na terenie Jabłonnej. Od tego momentu będziesz miał maksymalnie 60 minut na załadunek. Dzięki temu unikniesz konieczności załatwiania w Urzędzie Miasta pozwolenia na postawienie kontenera. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Sprawdź, jak szybko jesteśmy w stanie zorganizować wywóz gruzu z Jabłonnej!

usuwanie gruzu Jabłonna - o czym musisz pamiętać w trakcie wywozu gruzu?

Podczas załadunku podstawionego kontenera musisz pamiętać o kilku kluczowych zasadach. Nie można sztucznie zwiększać pojemności kontenera przez podwyższanie jego burt. Podczas załadunku musisz pilnować, aby odpady nie wystawały więcej niż 30 cm ponad burtę. Zabronione jest również ładowanie odpadów po prasowaniu, paletowaniu i belowaniu. Nie można mechanicznie ugniatać śmieci po załadunku. Zabronione jest również spalanie śmieci na kontenerze. Nie wolno umieszczać na kontenerze odpadów płynnych. W przypadku odpadów sypkich nie zalecamy wrzucania ich na górę kontenera na gruz w Jabłonnej. W trakcie transportu mogą zostać zwiane na drogę.

wywoz gruzu jablonna warszawa
wywoz gruzu jablonna

Kontenery Jabłonna - wywóz gruzu w kontenerze

Podczas realizacji zamówienia na wywóz gruzu z Jabłonnej powinieneś przestrzegać kilku zasad. Jako Zleceniodawca musisz być obecny przy podstawieniu i odbiorze kontenera. To Ty powinieneś wskazać nam dokładne miejsce ustawienia kontenera. Twoja obecność przy odbiorze jest konieczna w celu dokonania płatności za usługę. Standardową formą płatności jest gotówka. Możesz zapłacić przelewem, ale musisz to zrobić jeszcze przed podstawieniem kontenera. Jako Zleceniodawca masz obowiązek uzyskania zezwolenia w przypadku konieczności postawienia kontenera na pasie ruchu. Ponosisz także wszelkie konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku. Powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie do standardowej stawki za wywóz gruzu z Jabłonnej możemy doliczyć dodatkowa opłatę.
Wywóz gruzu w obrębie Jabłonnej możesz także zorganizować bez pomocy zewnętrznej firmy. Ma to sens jedynie w przypadku niewielkiej ilości odpadów. Wystarczy, że dostarczysz je we własnym zakresie do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Jabłonnej jest zlokalizowany przy ulicy Chotomowskiej 61C. Każdy tego typu punkt określa maksymalną ilość odpadów, jaką można bezpłatnie oddać w ciągu całego roku. Za każdą nadwyżkę będziesz musiał zapłacić. Dlatego dobrze zastanów się, czy nie lepszym pomysłem będzie zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.