Mieszkasz na terenie Jabłonnej lub okolicznych miejscowości? Szukasz firmy, która szybko i sprawnie zorganizuje wywóz gruzu z Twojej posesji? Skontaktuj się z naszym biurem. Przekonasz się, że jesteśmy w stanie uporać się z Twoim problemem w mgnieniu oka. Mamy kadrę wykwalifikowanych pracowników oraz zaplecze techniczne, które pozwala nam obsługiwać zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Przeczytaj, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Jakiego rodzaju odpady usuwamy?

Staramy się Zaproponować naszym klientom kompleksowe usługi obejmujące nie tylko wywóz gruzu, ale także odpadów budowlanych i remontowych. Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Ponadto organizujemy wywóz materiałów izolacyjnych, odpadów wielkogabarytowych, papy, elementów wyposażenia oraz odpadów zielonych. Wszystkie czynności realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Gruz przesiewamy w celu usunięcia zbędnych domieszek. Następnie rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

W jakich kontenerach realizujemy wywóz gruzu i odpadów

Wywóz gruzu w obrębie Jabłonnej realizujemy w kontenerach o pojemności 2, 5 i 7 m3. Ich oznaczenie to kolejno KP2, KP5 i KP7. Dysponujemy również kontenerem KP15, ale on jest przeznaczony wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Duża rozpiętość kontenerów sprawia, że możesz bez trudu wybrać wariant, który będzie odpowiedni w Twoim przypadku. Dzięki temu dopasujesz wielkość kontenera do ilości odpadów, a to przełoży się na optymalizację kosztów wywozu. Jeżeli będziesz miał problem z określeniem najlepszej wersji kontenera, to skontaktuj się z naszym biurem. Mamy dla Ciebie także alternatywne rozwiązanie. Wywóz niewielkiej ilości gruzu i odpadów czasem nie wymaga wynajmowania całego kontenera. W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach Big-Bag. Mają one 1 m3 pojemności oraz 1500 kg ładowności.

Jak zamówić wywóz gruzu z Jabłonnej

Wywóz gruzu z Jabłonnej możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy określić pojemność kontenera, rodzaj odpadów oraz lokalizację. Możesz także wybrać długość wynajmu kontenera. W tym względzie jesteśmy bardzo elastyczni. Podstawowy wariant obejmuje wynajem kontenera na 3-7 dni. W większości przypadków ta opcja jest wystarczająca. Jeśli jednak planujesz dłuższy remont lub prace budowlane, to skorzystaj z wynajmu długoterminowego. W tym przypadku termin wynajmu ustalimy indywidualnie. Ciekawą opcją jest także ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener w dowolne miejsce na terenie Jabłonnej. Od tego momentu będziesz miał maksymalnie 60 minut na załadunek. Dzięki temu unikniesz konieczności załatwiania w Urzędzie Miasta pozwolenia na postawienie kontenera. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Sprawdź, jak szybko jesteśmy w stanie zorganizować wywóz gruzu z Jabłonnej!