Izabelin to kolejna miejscowość, w której oferujemy profesjonalny i szybki wywóz gruzu oraz innych odpadów. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, przedsiębiorców, jak i instytucje. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Zależy nam na zapewnieniu szybkiego wywozu gruzu bez ponoszenia wysokich kosztów. Chcesz dowiedzieć się więcej? Przeczytaj szczegóły dotyczące naszej oferty.

Jaki rodzaj odpadów możemy od Ciebie odebrać?

Oferta obejmująca wywóz gruzu z Izabelina dotyczy zarówno gruzu ceglanego, betonowego, jak i czystego betonu. Oprócz tego odbieramy od naszych klientów odpady budowlane i remontowe. Wśród nich warto wymienić płyty G-K, materiały izolacyjne, papę, odpady zielone, elementy wyposażenia oraz ziemię. Jesteśmy przygotowani na odbiór wielu innych rodzajów odpadów. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i określisz, czego chcesz się pozbyć. My z pewnością będziemy w stanie udzielić Ci wsparcia w tym zakresie. Bardzo istotny jest fakt, że po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Gruz najpierw przesiewamy, a następnie rozdrabniamy. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Jak przebiega wywóz gruzu z Izabelina?

Wywóz gruzu w obrębie Izabelina realizujemy z wykorzystaniem specjalnych kontenerów na odpady. Dysponujemy kontenerami o różnej pojemności. Dzięki temu możesz dostosować wielkość do ilości odpadów, jakie zalegają na Twojej posesji. Oferujemy wynajem kontenerów KP2, KP5, KP7 i KP15. Trzy pierwsze możesz wykorzystać do wywozu gruzu. Największy kontener KP15 służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. Jeśli pojemność danego kontenera okaże się niewystarczająca, to bez problemu podstawimy kolejny pod wskazaną przez Ciebie lokalizację. Mamy także alternatywne rozwiązanie dla osób, które nie będą w stanie zapełnić odpadami całego kontenera. Jest nim wywóz gruzu w workach Big-Bag, których pojemność wynosi 1 m3 a ładowność 1500 kg.

Kontener na gruz możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci określić niezbędne szczegóły zamówienia. Przede wszystkim będziesz musiał podać pojemność kontenera oraz rodzaj odpadów, jakie masz do usunięcia. Ważnym elementem zamówienia jest także podanie lokalizacji. Ze względu na duże zróżnicowanie potrzeb naszych klientów z Izabelina przygotowaliśmy aż 3 warianty wywozu gruzu. Pierwszym jest standardowy wynajem, który trwa 3-7 dni. Po tym terminie odbierzemy od Ciebie kontener i zajmiemy się recyklingiem lub utylizacją odpadów. Możesz także skorzystać z wynajmu długoterminowego, którego czas ustalimy z Tobą indywidualnie. Ostatnią opcją jest ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie musisz starać się o pozwolenie z Urzędu Miasta na postawienie kontenera. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Elastyczna oferta dotycząca wywozu gruzu z Izabelina pomoże Ci w znaczącym ograniczeniu kosztów związanych z pozbyciem się odpadów.

Wykręć nasz numer, skontaktuj się z biurem i zamów szybki i profesjonalny wywóz gruzu!