Nasza firma oferuje szybki i bezproblemowy wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego. Obsługujemy również okoliczne miejscowości. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Naszym priorytetem jest szybkie i sprawne działanie. Doskonałe zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani pracownicy to gwarancja rzetelnego wykonania zlecenia. Jak szybko i bezproblemowo zorganizować wywóz gruzu? Jak wygląda wynajem kontenerów w Ożarowie Mazowieckim? Przeczytaj, co mamy do zaoferowania!

 

Wywóz gruzu Ożarów Mazowiecki – jak przebiega wywóz gruzu?

 

Wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego organizujemy własnym transportem. Dysponujemy także kontenerami o różnej pojemności. Aktualnie możesz wynająć kontener KP2, KP5 i KP7. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również typ KP15, który służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. Alternatywą dla kontenerów jest wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Worki Big Bag w Ożarowie Mazowieckim świetnie sprawdzą się w przypadku usuwania gruzu po niewielkich remontach. Pierwszym krokiem do sprawnej realizacji zlecenia jest kontakt z naszą firmą. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila. Nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku szczegółów. Wśród nich warto wymienić:
– rodzaj odpadów,
– orientacyjną ilość odpadów,
– termin podstawienia kontenera,
– długość wynajmu.

Jeśli chodzi o wywóz odpadów w Ożarowie Mazowieckim, usuwamy wiele rodzajów – możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy lub czysty beton. Zajmujemy się także wywozem odpadów budowlanych, papy, wełny mineralnej, waty szklanej, płyt gipsowo-kartonowych oraz odpadów zielonych. Orientacyjna ilość odpadów pomoże nam określić optymalną pojemność kontenera. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych kosztów.

 

Wynajem kontenerów Ożarów Mazowiecki – jakie rodzaje wynajmu oferujemy klientom?

 

Dla klientów przygotowaliśmy 3 formy wynajmu kontenerów na gruz i odpady z Ożarowa Mazowieckiego. Pierwszą jest wynajem standardowy na 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek wszystkich odpadów. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. Jego czas ustalimy z Tobą indywidualnie. Niedawno wprowadziliśmy także do oferty ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować na niego wszystkie odpady. Ten rodzaj wynajmu zwalnia Cię z obowiązku załatwiania specjalnego pozwolenia z Urzędu Miasta na postawienie kontenera.

Po upływie okresu wynajmu kontenera na gruz w Ożarowie Mazowieckim odbierzemy go od Ciebie własnym transportem. Zajmiemy się także recyklingiem i utylizacją odpadów. Odebrany gruz przesiewamy i rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Po uzyskaniu pożądanej średnicy można go ponownie wykorzystać. Cała procedura odbywa się zgodnie z przepisami prawa. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Niezależnie od ilości gruzu oraz odpadów, możesz liczyć na pełen profesjonalizm oraz szybką realizację zlecenia przez naszą firmę. Jeśli mieszkasz na terenie Ożarowa Mazowieckiego lub w jednej z pobliskich miejscowości, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zadzwoń i przekonaj się, jak szybko zorganizujemy wywóz gruzu oraz innych odpadów.

Wywózu gruzu Ożarów Mazowiecki - zasady

Jakie zasady obowiązują podczas wywozu gruzu z Ożarowa Mazowieckiego?
Zanim zlecisz wywóz gruzu profesjonalnej firmie, możesz zastanowić się nad samodzielnym uprzątnięciem odpadów. Jeśli jest ich bardzo mało, to bez trudu zrobisz to we własnym zakresie. Wystarczy oddać je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów. PSZOK na terenie gminy Ożarów Mazowiecki zlokalizowany jest w dwóch miejscach:
• GPZOP w Umiastowie przy ulicy Umiastowskiej 41E,
• GPZOP w Wolicy przy ulicy Leśnej 1.
W większości przypadków dużo bardziej opłacalne jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie, aniżeli obciążanie prywatnego auta dużą ilością odpadów.

wywoz gruzu ozarow mazowiecki warszawa
wywoz gruzu ozarow mazowiecki

Wywóz gruzu Ożarów Mazowiecki - zasady współpracy

Wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego realizujemy według ściśle określonej procedury. Ustalamy także kilka zasad, których powinieneś bezwzględnie przestrzegać. Jako zleceniodawca musisz być obecny zarówno przy podstawieniu kontenera, jak i podczas jego odbioru. To bardzo ważne z dwóch względów – musisz wskazać nam dokładnie miejsce ustawienia kontenera oraz rozliczyć się z nami za wykonaną usługę. Jeśli nie możesz być na miejscu osobiście, to powinieneś wskazać osobę, która będzie Cię zastępować. W przypadku, gdy kontener ma być ustawiony na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Wszelkie konsekwencje braku takiej zgody spadają na Ciebie, jako Zleceniodawcę. Powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie wywozu gruzu. Niedopilnowanie tej kwestii może wiązać się z naliczeniem dodatkowej opłaty.
Powinieneś poznać również kilka podstawowych zasad obowiązujących przy załadunku kontenera na gruz w Ożarowie Mazowieckim. Nie można umieszczać na nim odpadów do wysokości ponad 30 cm nad poziomem burty. Zabronione jest również sztuczne podwyższanie burt w celu zwiększenia pojemności kontenera. Nie wolno mechanicznie ugniatać załadowanych odpadów w celu zmniejszenia ich objętości. Nie można spalać śmieci załadowanych ka kontener ani umieszczać na nim odpadów płynnych. Nie jest dozwolony załadunek odpadów, które były wcześniej prasowane, belowane lub paletowane. Nie należy ładować na górę kontenera odpadów sypkich, ponieważ mogą one zostać zwiane przez wiatr.