Nasza firma oferuje szybki i bezproblemowy wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego. Obsługujemy również okoliczne miejscowości. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Naszym priorytetem jest szybkie i sprawne działanie. Doskonałe zaplecze techniczne oraz wykwalifikowani pracownicy to gwarancja rzetelnego wykonania zlecenia. Jak szybko i bezproblemowo zorganizować wywóz gruzu? Przeczytaj, co mamy do zaoferowania!

Jak przebiega wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego?

Wywóz gruzu z Ożarowa Mazowieckiego organizujemy własnym transportem. Dysponujemy także kontenerami o różnej pojemności. Aktualnie możesz wynająć kontener KP2, KP5 i KP7. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy również typ KP15, który służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów. Alternatywą dla kontenerów jest wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Świetnie sprawdzą się w przypadku usuwania gruzu po niewielkich remontach. Pierwszym krokiem do sprawnej realizacji zlecenia jest kontakt z naszą firmą. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz maila. Nasz pracownik poprosi Cię o podanie kilku szczegółów. Wśród nich warto wymienić: – rodzaj odpadów, – orientacyjną ilość odpadów, – termin podstawienia kontenera, – długość wynajmu.

Jeśli chodzi o rodzaj odpadów, to możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy lub czysty beton. Zajmujemy się także wywozem odpadów budowlanych, papy, wełny mineralnej, waty szklanej, płyt gipsowo-kartonowych oraz odpadów zielonych. Orientacyjna ilość odpadów pomoże nam określić optymalną pojemność kontenera. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych kosztów.

Jakie rodzaje wynajmu oferujemy klientom z Ożarowa?

Dla klientów z Ożarowa Mazowieckiego przygotowaliśmy 3 formy wynajmu. Pierwszą jest wynajem standardowy na 3-7 dni. W większości przypadków jest to wystarczający czas na załadunek wszystkich odpadów. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. Jego czas ustalimy z Tobą indywidualnie. Niedawno wprowadziliśmy także do oferty ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować na niego wszystkie odpady. Ten rodzaj wynajmu zwalnia Cię z obowiązku załatwiania specjalnego pozwolenia z Urzędu Miasta na postawienie kontenera.

Po upływie okresu wynajmu odbierzemy od Ciebie kontener własnym transportem. Zajmiemy się także recyklingiem i utylizacją odpadów. Odebrany gruz przesiewamy i rozdrabniamy w specjalnej kruszarce. Po uzyskaniu pożądanej średnicy można go ponownie wykorzystać. Cała procedura odbywa się zgodnie z przepisami prawa. Po wykonaniu usługi otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Niezależnie od ilości gruzu oraz odpadów, możesz liczyć na pełen profesjonalizm oraz szybką realizację zlecenia przez naszą firmę. Jeśli mieszkasz na terenie Ożarowa Mazowieckiego lub w jednej z pobliskich miejscowości, to zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszą firmą. Zadzwoń i przekonaj się, jak szybko zorganizujemy wywóz gruzu oraz innych odpadów.