Błonie to kolejna miejscowość, w której zdecydowaliśmy się zaoferować usługę obejmującą wywóz gruzu. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców działających na tym terenie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Działamy szybko, sprawnie i jesteśmy w stanie odebrać w zasadzie każdą ilość gruzu. Wszystko to dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników oraz zapleczu technicznemu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Przeczytaj, jak organizujemy wywóz gruzu z Błonia.

W jaki sposób organizujemy wywóz gruzu z Błonia?

Organizując wywóz gruzu z Błonia i okolicznych miejscowości staramy się maksymalnie uprościć całą procedurę. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Pomożemy Ci w ustaleniu wszystkich szczegółów. Najpierw będziesz musiał podać nam orientacyjną ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni kontener na gruz i odpady. Będziemy także potrzebować dokładnej lokalizacji, pod którą mamy ustawić kontener. Przywieziemy go do Ciebie własnym transportem. Po zapełnieniu kontenera odbierzemy pojemnik również naszym autem.

Zlecając wywóz gruzu, możesz skorzystać z kilku wariantów tej usługi. Podstawowym jest wynajem kontenera na 3-7 dni. Taka usługa będzie optymalna dla większości mieszkańców Błonia. Alternatywą może okazać się wynajem długoterminowy. W tym przypadku czas wynajmu ustalisz z nami indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i będziemy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. Dla mieszkańców Błonia przygotowaliśmy także usługę obejmującą ekspresowy wywóz gruzu. W jej ramach podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować go odpadami. Po upływie ustalonego czasu nasz kierowca zabierze odpady z Twojej posesji.

Jakie odpady odbieramy od mieszkańców Błonia?

Staramy się zapewnić mieszkańcom Błonia kompleksowy odbiór odpadów po remoncie. W ramach wywozu gruzu odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Poza tym możemy wywieźć również materiały budowlane, płyty G-K, papę, wełnę mineralną, watę szklaną, elementy wyposażenia oraz odpady zielone. Zajmujemy się również wywozem gabarytów. Po odbiorze odpadów organizujemy również jego recykling. W przypadku gruzu najpierw musimy go przesiać w celu usunięcia innych domieszek. Następnie rozdrabniamy gruz za pomocą kruszarki. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Wynajem kontenerów na gruz

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty kontenery na gruz o różnej pojemności. Najmniejszy z nich – KP2 – ma pojemność 2 m3. Kolejne to KP5 i KP7. Dysponujemy jeszcze kontenerami KP15, ale one służą wyłącznie do odbioru lżejszych odpadów. Jeśli kontener KP2 jest dla Ciebie za duży, to wybierz wywóz gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Organizując wywóz gruzu z Błonia, pomożemy Ci zoptymalizować koszty usługi. Dzięki temu pozbędziesz się zalegających odpadów bez wydawania fortuny.

Zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!