Błonie to kolejna miejscowość, w której zdecydowaliśmy się zaoferować usługę obejmującą wywóz gruzu. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców działających na tym terenie. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Działamy szybko, sprawnie i jesteśmy w stanie odebrać w zasadzie każdą ilość gruzu. Wszystko to dzięki kadrze wykwalifikowanych pracowników oraz zapleczu technicznemu. Chcesz poznać więcej szczegółów? Przeczytaj, jak organizujemy wywóz gruzu z Błonia.

 

Wywóz gruzu Błonie – w jaki sposób organizujemy wywóz odpadów?

 

Organizując wywóz gruzu z Błonia i okolicznych miejscowości staramy się maksymalnie uprościć całą procedurę. Zamówienie możesz złożyć telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem. Pomożemy Ci w ustaleniu wszystkich szczegółów. Najpierw będziesz musiał podać nam orientacyjną ilość odpadów oraz ich rodzaj. Na tej podstawie dobierzemy odpowiedni kontener na gruz i odpady. Będziemy także potrzebować dokładnej lokalizacji, pod którą mamy ustawić kontener. Przywieziemy go do Ciebie własnym transportem. Po zapełnieniu kontenera odbierzemy pojemnik również naszym autem.

Zlecając wywóz gruzu, możesz skorzystać z kilku wariantów tej usługi. Podstawowym jest wynajem kontenera w Błoniach na 3-7 dni. Taka usługa będzie optymalna dla większości mieszkańców Błonia. Alternatywą może okazać się wynajem długoterminowy. W tym przypadku czas wynajmu ustalisz z nami indywidualnie. Jesteśmy elastyczni i będziemy w stanie dopasować się do Twoich potrzeb. Dla mieszkańców Błonia przygotowaliśmy także usługę obejmującą ekspresowy wywóz gruzu. W jej ramach podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować go odpadami. Po upływie ustalonego czasu nasz kierowca zabierze odpady z Twojej posesji.

 

Wywóz odpadów Błonie – jakie odpady odbieramy od mieszkańców Błonia?

 

Staramy się zapewnić mieszkańcom kompleksowy odbiór odpadów po remoncie w Błoniach. W ramach wywozu gruzu odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Poza tym możemy wywieźć również materiały budowlane, płyty G-K, papę, wełnę mineralną, watę szklaną, elementy wyposażenia oraz odpady zielone. Zajmujemy się również wywozem gabarytów. Po odbiorze odpadów organizujemy również jego recykling. W przypadku gruzu najpierw musimy go przesiać w celu usunięcia innych domieszek. Następnie rozdrabniamy gruz za pomocą kruszarki. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

 

Wynajem kontenerów na gruz Błonie

 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, wprowadziliśmy do oferty kontenery na gruz w Błoniach o różnej pojemności. Najmniejszy z nich – KP2 – ma pojemność 2 m3. Kolejne to KP5 i KP7. Dysponujemy jeszcze kontenerami KP15, ale one służą wyłącznie do odbioru lżejszych odpadów. Jeśli kontener KP2 jest dla Ciebie za duży, to wybierz wywóz gruzu w workach typu Big-Bag z Błonia. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg. Organizując wywóz gruzu z Błonia, pomożemy Ci zoptymalizować koszty usługi. Dzięki temu pozbędziesz się zalegających odpadów bez wydawania fortuny.

Zadzwoń i sprawdź, co możemy Ci zaoferować!

Wywóz gruzu Błonie - o czym musisz pamiętać?

Zamawiając wywóz gruzu na terenie Błonia, powinieneś przestrzegać kilku kluczowych zasad. Jako Zamawiający musisz być obecny przy podstawieniu oraz odbiorze kontenera. Twoja obecność jest potrzebna w celu wskazania miejsca ustawienia kontenera oraz zapłaty za wykonaną usługę.
Nie zawsze musisz korzystać z usług zewnętrznej firmy do wywozu gruzu. Przy małej ilości odpadów możesz je samodzielnie dostarczyć do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Błoniu jest zlokalizowany przy ulicy Towarowej 5. Każdy PSZOK określa maksymalną ilość odpadów, jaką można bezpłatnie dostarczyć do punktu. Jeżeli przekroczysz ten limit, to będziesz musiał zapłacić za nadwyżkę. Dlatego w większości przypadków bardziej opłaca się zlecić wywóz gruzu zewnętrznej firmie. W sytuacji, gdy nie możesz być osobiście na miejscu, powinieneś wskazać osobę, która będzie Cię zastępować.

wywoz gruzu blonie warszawa
wywoz gruzu blonie warszawa

Wynajem kontenerów Błonie - załadunek kontenera

Do Zamawiającego należy obowiązek uzyskania stosownego zezwolenia w przypadku konieczności postawienia kontenera na pasie ruchu. Zleceniodawca ponosi wszystkie konsekwencje wynikające z niedopełnienia tego obowiązku. Ponadto musisz zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Dzięki temu jego załadunek na auto oraz sam wywóz gruzu odbędzie się szybko i sprawnie. W przeciwnym razie możemy doliczyć dodatkową opłatę do standardowej kwoty wywozu gruzu z Błonia.
Podczas załadunku odpadów nie można ich mechanicznie ugniatać w celu zmniejszenia objętości. Ponadto zabraniamy wrzucać na kontener odpadów płynnych oraz odpadów po paletowaniu, belowaniu i prasowaniu. Nie wolno spalać odpadów po załadunku na kontener w Bloniach. Zabroniony jest również załadunek do wysokości przekraczającej 30 cm ponad poziom burt. Nie można sztucznie podwyższać burt w celu zwiększenia pojemności kontenera. Nie zalecamy wrzucania na górę kontenera odpadów sypkich. Podczas przewożenia gruzu do miejsca składowania i recyklingu mogą zostać zwiane.