Szukasz firmy, która szybko i profesjonalnie zorganizuje wywóz gruzu z Twojej posesji? Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla mieszkańców i firm działających na terenie Brwinowa. Oferujemy wywóz gruzu i odpadów z prywatnych posesji oraz terenu firm. Obsługujemy również instytucje. Rozwinięte zaplecze techniczne pomaga nam realizować nawet bardzo duże zlecenia. Przeczytaj, jak dokładnie przebiega wywóz gruzu i odpadów z terenu Brwinowa.

Jak zamówić wywóz gruzu w Brwinowie?

Wywóz gruzu możesz zamówić telefonicznie lub mailowo. Wystarczy, że ustalisz z naszym pracownikiem kilka szczegółów dotyczących zlecenia. Przede wszystkim poprosimy Cię o określenie rodzaju i ilości odpadów, jakie masz do usunięcia. To niezwykle ważna informacja w kontekście doboru optymalnego kontenera na gruz i odpady. Istotna jest także lokalizacja, w której mamy podstawić kontener. Oprócz tego nasz pracownik ustali z Tobą dokładny termin podstawienia oraz długość wynajmu.

Aktualnie możemy zaproponować Ci aż 3 formy wynajmu kontenera na gruz. Pierwszym z nich jest wynajem standardowy, który trwa 3-7 dni. Po upływie tego terminu nasz pracownik odbierze wypełniony kontener. Alternatywą dla opcji standardowej jest wynajem długoterminowy. Jego długość ustalimy z Tobą indywidualnie. Dobrym pomysłem na szybkie pozbycie się odpadów jest ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał zapełnić go odpadami. Taka forma wynajmu sprawi, że unikniesz konieczności załatwiania specjalnego pozwolenia z Urzędu Miasta. Wywóz gruzu na terenie Brwinowa i okolicznych miejscowości realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Jakiego rodzaju odpady odbieramy?

Przygotowując ofertę, postawiliśmy na kompleksowe usługi, które obejmują nie tylko wywóz gruzu, ale także usuwanie różnego rodzaju odpadów. Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Poza tym odbieramy również odpady remontowe i budowlane, płyty G-K, materiały izolacyjne, elementy wyposażenia, gabaryty oraz odpady zielone. Dzięki temu możesz w prosty i szybki sposób pozbyć się wszystkich odpadów niezależnie od ich rodzaju i wielkości. Po odbiorze odpadów zajmujemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Gruz przesiewamy w celu usunięcia innych odpadów i rozdrabniamy w kruszarce. Tak przygotowany surowiec można ponownie wykorzystać w drogownictwie.

W jakich kontenerach realizujemy wywóz gruzu?

Wywóz gruzu z Brwinowa realizujemy w kontenerach o różnej pojemności. Dzięki temu możesz w prosty sposób zoptymalizować koszty usuwania odpadów budowlanych i remontowych. Dysponujemy kontenerami na gruz KP2, KP5 i KP7. Oprócz tego możesz wynająć także kontener KP15, który jest przeznaczony do wywozu lżejszych odpadów. Alternatywnym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność wynosi 1 m3, a ładowność ok. 1,5 tony.

Wybierz optymalną metodę wywozu gruzu i pozbądź się problemu szybko, sprawnie i tanio!