Wielu klientów prywatnych i przedsiębiorców szuka firmy, która zorganizuje sprawny i niedrogi wywóz gruzu w Siedlcach. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty kompleksową usługę, która obejmuje odbiór gruzu i odpadów. Możemy zaproponować Ci profesjonalne podejście, rozbudowane zaplecze techniczne oraz przede wszystkim możliwość szybkiego uprzątnięcia zalegających odpadów. Chcesz sprawdzić, jak przebiega cała procedura? Zadzwoń i poznaj szczegóły wywozu odpadów z Siedlec.

 

Wywóz odpadów Siedlce – jakie odpady odbieramy?

 

Wiele osób zadaje nam pytanie dotyczące rodzaju odbieranych odpadów. Jeśli chodzi o wywóz gruzu w Siedlcach, możemy odebrać z Twojej posesji zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Ponadto zajmujemy się także wywozem odpadów budowlanych i remontowych. Wśród nich najczęściej spotykane są materiały izolacyjne, papa, elementy wyposażenia, płytki ceramiczne i płyty gipsowo-kartonowe. Oprócz tego odbieramy również odpady zielone i ziemię. Po wywozie gruzu zajmiemy się również jego recyklingiem. W ramach tego procesu gruz jest przesiewany w celu usunięcia wszelkich domieszek. Następnie rozdrabniamy go do pożądanej granulacji. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany. Często stosuje się go w drogownictwie. Wszystkie podejmowane działania są zgodne z przepisami prawa. Po zakończonej usłudze zawsze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

 

Wywóz gruzu Siedlce – jak przebiega usuwanie odpadów?

 

Słów kilka warto poświęcić samej procedurze wywozu gruzu z posesji znajdujących się na terenie Siedlec. W pierwszej kolejności musisz zadzwonić do nas, aby ustalić szczegóły dotyczące samej usługi. Nasz pracownik poprosi cię o podanie rodzaju oraz orientacyjnej ilości odpadów, jakie masz do usunięcia. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać odpowiedni kontener na gruz. Oferujemy wynajem kontenerów w Siedlcach, a w związku z tym do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Trzy pierwsze służą przede wszystkim do wywozu gruzu. Można w nich także transportować odpady. Największy kontener, który ma pojemność 15 m3, służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów.

Przygotowaliśmy również praktyczną alternatywę dla osób i firm, które mają do usunięcia bardzo małe ilości odpadów. Wywóz gruzu w workach typu Big-Bag w Siedlcach to idealny sposób na tanie i szybkie pozbycie się odpadów. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność 1500 kg. Dobre dopasowanie kontenera do ilości odpadów znacznie obniża koszty ich wywozu. Dzięki temu nie musisz przepłacać za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową.

Zamawiając kontener na gruz z Siedlec, możesz skorzystać z kilku wariantów wynajmu. Opcja standardowa to wynajem na 3-7 dni. Nasz kierowca podstawi kontener w dowolnym miejscu na terenie Siedlec. Po upływie ustalonego czasu odbierzemy od Ciebie odpady. Jeśli potrzebujesz kontenera na dłużej, to skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego. W tym przypadku termin odbioru ustalimy z Tobą indywidualnie. Wielu klientów z Siedlec korzysta także z usługi, która obejmuje ekspresowy wywóz gruzu. W takiej sytuacji podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie musisz go załadować odpadami. Zaletą jest fakt, że przy tej formie wynajmu nie musisz załatwiać w Urzędzie Miasta pozwolenia na postawienie kontenera.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do naszego biura i zamów szybki wywóz gruzu z Siedlec

Wywóz gruzu Sieldce - o czym powinieneś pamiętać?

Organizując wywóz gruzu na terenie Siedlec, powinieneś pamiętać o możliwości samodzielnego uprzątnięcia odpadów. Wystarczy zawieźć je do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Siedlcach znajduje się przy ulicy Brzeskiej 110. Powinieneś przy tym pamiętać, że każdy PSZOK nakłada określone limity, jeśli chodzi o ilość odpadów, jakie można dostarczyć w ciągu roku. W przypadku śmieci po remoncie lub budowie prawie na pewno go przekroczysz, co będzie się wiązało z naliczeniem dodatkowych opłat.

wywoz gruzu siedlce
wywoz gruzu siedlce warszawa

Wynajem kontenerów Siedlce - jak zorganizować załadunek?

Wywóz gruzu z Siedlec organizujemy wedle ściśle określonych procedur. Jako Zleceniodawca będziesz musiał przestrzegać kilku podstawowych zasad, jeśli chodzi o załadunek odpadów. Na podstawiony kontener nie można ładować odpadów płynnych. Zabronione jest również spalanie śmieci w kontenerze. Nie wolno sztucznie podwyższać burty kontenera, aby zwiększyć jego pojemność. Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przekroczyć wysokości 30 cm ponad poziom burt. Zabroniony jest także załadunek odpadów po prasowaniu, belowaniu i paletowaniu oraz mechaniczne ugniatanie odpadów w celu zmniejszenia ich objętości. Nie zalecamy załadunku sypkich odpadów na górę kontenera. Może to spowodować ich zwianie podczas transportu.
Jako Zleceniodawca powinieneś być obecny zarówno podczas podstawienia kontenera, jak i w momencie jego odbioru. Jest to konieczne w celu wskazania miejsca, w którym ma być ustawiony kontener  w Siedlcach oraz dokonania zapłaty za wykonaną usługę. Oczywiście możesz też wskazać osobę, która będzie Cię zastępować. Jeżeli kontener ma być ustawiony na pasie ruchu, to obowiązkiem Zamawiającego jest uzyskanie odpowiedniego zezwolenia. Jego brak oraz wynikające z tego faktu konsekwencje ponosi Zleceniodawca. Przy odbiorze kontenera powinieneś zapewnić do niego swobodny dostęp. W przeciwnym razie musisz się liczyć z dodatkową opłatą. Zapłatę za wywóz gruzu z Siedlec możesz uiścić gotówką przy odbiorze odpadów lub przelewem jeszcze przed rozpoczęciem realizacji usługi.