Wielu klientów prywatnych i przedsiębiorców z Siedlec szuka firmy, która zorganizuje sprawny i niedrogi wywóz gruzu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, wprowadziliśmy do oferty kompleksową usługę, która obejmuje odbiór gruzu i odpadów. Możemy zaproponować Ci profesjonalne podejście, rozbudowane zaplecze techniczne oraz przede wszystkim możliwość szybkiego uprzątnięcia zalegających odpadów. Chcesz sprawdzić, jak przebiega cała procedura? Zadzwoń i poznaj szczegóły wywozu gruzu z Siedlec.

Rodzaj odbieranych odpadów

Wiele osób zadaje nam pytanie dotyczące rodzaju odbieranych odpadów. W ramach wywozu gruzu możemy odebrać z Twojej posesji zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Ponadto zajmujemy się także wywozem odpadów budowlanych i remontowych. Wśród nich najczęściej spotykane są materiały izolacyjne, papa, elementy wyposażenia, płytki ceramiczne i płyty gipsowo-kartonowe. Oprócz tego odbieramy również odpady zielone i ziemię. Po wywozie gruzu zajmiemy się również jego recyklingiem. W ramach tego procesu gruz jest przesiewany w celu usunięcia wszelkich domieszek. Następnie rozdrabniamy go do pożądanej granulacji. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany. Często stosuje się go w drogownictwie. Wszystkie podejmowane działania są zgodne z przepisami prawa. Po zakończonej usłudze zawsze wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Przebieg wywozu gruzu z Siedlec

Słów kilka warto poświęcić samej procedurze wywozu gruzu z posesji znajdujących się na terenie Siedlec. W pierwszej kolejności musisz zadzwonić do nas, aby ustalić szczegóły dotyczące samej usługi. Nasz pracownik poprosi cię o podanie rodzaju oraz orientacyjnej ilości odpadów, jakie masz do usunięcia. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać odpowiedni kontener na gruz. Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery KP2, KP5, KP7 i KP15. Trzy pierwsze służą przede wszystkim do wywozu gruzu. Można w nich także transportować odpady. Największy kontener, który ma pojemność 15 m3, służy wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów.

Przygotowaliśmy również praktyczną alternatywę dla osób i firm, które mają do usunięcia bardzo małe ilości odpadów. Wywóz gruzu w workach typu Big-Bag to idealny sposób na tanie i szybkie pozbycie się odpadów. Worki mają pojemność 1 m3 i ładowność 1500 kg. Dobre dopasowanie kontenera do ilości odpadów znacznie obniża koszty ich wywozu. Dzięki temu nie musisz przepłacać za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową.

Zamawiając kontener na gruz, możesz skorzystać z kilku wariantów wynajmu. Opcja standardowa to wynajem na 3-7 dni. Nasz kierowca podstawi kontener w dowolnym miejscu na terenie Siedlec. Po upływie ustalonego czasu odbierzemy od Ciebie odpady. Jeśli potrzebujesz kontenera na dłużej, to skorzystaj z opcji wynajmu długoterminowego. W tym przypadku termin odbioru ustalimy z Tobą indywidualnie. Wielu klientów z Siedlec korzysta także z usługi, która obejmuje ekspresowy wywóz gruzu. W takiej sytuacji podstawiamy kontener na 30-60 minut. W tym czasie musisz go załadować odpadami. Zaletą jest fakt, że przy tej formie wynajmu nie musisz załatwiać w Urzędzie Miasta pozwolenia na postawienie kontenera.

Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń do naszego biura i zamów szybki wywóz gruzu z Siedlec