Spośród wszystkich usług oferowanych przez naszą firmę największą popularnością cieszy się wywóz gruzu. Odbiór odpadów budowlanych i remontowych zlecają nam nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy. Zdajemy sobie sprawę, że usunięcie zalegającego gruzu może być dla wielu osób nie lada problemem. Dlatego przygotowaliśmy zaplecze techniczne oraz kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy będą w stanie podołać temu zadaniu.

Jak zlecić wywóz gruzu z Tłuszcza

Oferta obejmująca wywóz gruzu skierowana jest do mieszkańców Tłuszcza i okolicznych miejscowości. Jeśli chcesz szybko uprzątnąć plac budowy lub remontowane pomieszczenie, to wystarczy zadzwonić do naszego biura. Tam uzyskasz szczegółowe informacje na temat warunków realizacji wywozu. Przede wszystkim będziesz musiał podać nam dokładną lokalizację miejsca odbioru, rodzaj odpadów oraz orientacyjną ilość. Dzięki temu będzie nam dużo łatwiej dopasować kontener o optymalnej pojemności. To z kolei przełoży się na niższy koszt realizacji usługi.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery na gruz o pojemności 2, 5 i 7 m3. Największy z dostępnych kontenerów ma pojemność 15 m3. Jest on przeznaczony wyłącznie do wywozu lekkich odpadów, jak folia, styropian, wełna mineralna lub papa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy także usługę wywozu gruzu w workach Big-Bag. Mają one pojemność 1 m3 i ładowność 1,5 tony. Stanowią idealną alternatywę dla najmniejszego kontenera. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować je do ilości odpadów.

Ile trwa wynajem kontenera na gruz?

W większości przypadków wynajmujemy kontener na gruz na okres 3-7 dni. Możesz jednak ustalić z nami indywidualne warunki wynajmu. Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, to z pewnością zaproponujemy Ci konkurencyjne warunki cenowe. Alternatywą dla dwóch poprzednich form wynajmu jest ekspresowy wywóz gruzu. Usługa ta cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Tłuszcza. Po złożeniu zamówienia podstawimy kontener w wyznaczonym terminie na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać pozwolenia z Urzędu Miasta. Po godzinie nasz kierowca odbierze kontener wypełniony gruzem. To prosty i szybki sposób na pozbycie się kłopotliwych odpadów.

Jaki rodzaj gruzu odbieramy?

Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie w zasadzie każdy rodzaj odpadów. Oferujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego i czystego betonu. Oprócz tego organizujemy wywóz materiałów budowlanych, materiałów izolacyjnych, płyt G-K, ziemi, odpadów zielonych oraz elementów wyposażenia.

Po odbiorze gruzu przesiewamy go, rozdrabniamy w kruszarce i wykorzystujemy ponownie. Wszystkie procedury związane z wywozem gruzu z Tłuszcza realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do klienta to nasze największe atuty

Chcesz szybko pozbyć się problemu z zalegającym gruzem? Zadzwoń i zamów wywóz gruzu z prywatnej posesji lub terenu firmy.