Spośród wszystkich usług oferowanych przez naszą firmę największą popularnością cieszy się wywóz gruzu. Odbiór odpadów budowlanych i remontowych zlecają nam nie tylko osoby prywatne, ale także przedsiębiorcy. Zdajemy sobie sprawę, że usunięcie zalegającego gruzu może być dla wielu osób nie lada problemem. Dlatego przygotowaliśmy zaplecze techniczne oraz kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy będą w stanie podołać temu zadaniu.

Jak zlecić wywóz gruzu z Tłuszcza

Oferta obejmująca wywóz gruzu skierowana jest do mieszkańców Tłuszcza i okolicznych miejscowości. Jeśli chcesz szybko uprzątnąć plac budowy lub remontowane pomieszczenie, to wystarczy zadzwonić do naszego biura. Tam uzyskasz szczegółowe informacje na temat warunków realizacji wywozu. Przede wszystkim będziesz musiał podać nam dokładną lokalizację miejsca odbioru, rodzaj odpadów oraz orientacyjną ilość. Dzięki temu będzie nam dużo łatwiej dopasować kontener o optymalnej pojemności. To z kolei przełoży się na niższy koszt realizacji usługi.

Do Twojej dyspozycji oddajemy kontenery na gruz o pojemności 2, 5 i 7 m3. Największy z dostępnych kontenerów ma pojemność 15 m3. Jest on przeznaczony wyłącznie do wywozu lekkich odpadów, jak folia, styropian, wełna mineralna lub papa. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, przygotowaliśmy także usługę wywozu gruzu w workach Big-Bag. Mają one pojemność 1 m3 i ładowność 1,5 tony. Stanowią idealną alternatywę dla najmniejszego kontenera. Dzięki temu możesz jeszcze lepiej dopasować je do ilości odpadów.

Ile trwa wynajem kontenera na gruz?

W większości przypadków wynajmujemy kontener na gruz na okres 3-7 dni. Możesz jednak ustalić z nami indywidualne warunki wynajmu. Jeśli zdecydujesz się na wynajem długoterminowy, to z pewnością zaproponujemy Ci konkurencyjne warunki cenowe. Alternatywą dla dwóch poprzednich form wynajmu jest ekspresowy wywóz gruzu. Usługa ta cieszy się dużą popularnością wśród mieszkańców Tłuszcza. Po złożeniu zamówienia podstawimy kontener w wyznaczonym terminie na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać pozwolenia z Urzędu Miasta. Po godzinie nasz kierowca odbierze kontener wypełniony gruzem. To prosty i szybki sposób na pozbycie się kłopotliwych odpadów.

Jaki rodzaj gruzu odbieramy?

Jesteśmy w stanie odebrać od Ciebie w zasadzie każdy rodzaj odpadów. Oferujemy wywóz gruzu ceglanego, betonowego i czystego betonu. Oprócz tego organizujemy wywóz materiałów budowlanych, materiałów izolacyjnych, płyt G-K, ziemi, odpadów zielonych oraz elementów wyposażenia.

Po odbiorze gruzu przesiewamy go, rozdrabniamy w kruszarce i wykorzystujemy ponownie. Wszystkie procedury związane z wywozem gruzu z Tłuszcza realizujemy zgodnie z przepisami prawa. Po wykonanej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT. Konkurencyjne ceny, krótkie terminy realizacji oraz indywidualne podejście do klienta to nasze największe atuty

Chcesz szybko pozbyć się problemu z zalegającym gruzem? Zadzwoń i zamów wywóz gruzu z prywatnej posesji lub terenu firmy.

Zasady obowiązujące przy wywozie gruzu z Tłuszcza

Podczas realizacji wywozu gruzu z Tłuszcza obowiązują określone zasady. Zamawiający musi być obecny zarówno podczas podstawienia kontenera, jak i przy jego odbiorze. W Pierwszym przypadku powinien wskazać miejsce ustawienia pojemnika. W drugim przypadku musi dokonać płatności za wykonaną usługę. Standardowo zapłata odbywa się gotówką. Jeśli chcesz zapłacić przelewem, to musisz to zrobić jeszcze przed realizacją usługi.

wywoz gruzu tluszcz warszawa

Załadunek na kontener

Jeżeli kontener ma być ustawiony na pasie ruchu, to powinieneś uzyskać stosowne pozwolenie. Jego brak może skutkować nałożeniem mandatu. Wszelkie konsekwencje z tego tytułu ponosi Zamawiający. Powinieneś także zapewnić swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie do realizowanej usługi może zostać naliczona dodatkowa opłata.
Przy załadunku kontenera zabrania się sztucznego podwyższania jego burt w celu zwiększenia pojemności. Nie można także mechanicznie ugniatać ładowanych odpadów. Zabraniamy również załadunku odpadów po belowaniu, paletowaniu i prasowaniu. Maksymalna ilość załadowanych odpadów nie może przewyższać burt o więcej niż 30 cm. Zabrania się spalania załadowanych odpadów. Nie można także umieszczać na kontenerze odpadów płynnych. Nie zalecamy umieszczania na górze kontenera odpadów sypkich, ponieważ mogą zostać zwiane w trakcie transportu.
Pamiętaj, że możesz także samodzielnie zorganizować wywóz gruzu oraz innych odpadów na terenie Tłuszcza. Wystarczy, że dostarczysz je do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Tłuszczu jest zlokalizowany przy ulicy Wiejskiej 56. Niestety każdy PSZOK nakłada określone limity, jeśli chodzi o ilość odpadów odbieranych bezpłatnie. Dlatego w większości przypadków dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.

wywoz gruzu tluszcz