Chcesz zlecić wywóz gruzu z Radzymina lub jednej z okolicznych miejscowości? Skontaktuj się z naszą firmą i pozbądź się problemu w mgnieniu oka. Działamy na rynku od wielu lat i na koncie mamy długą listę zrealizowanych zleceń. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Rozwinięte zaplecze techniczne oraz kadra wykwalifikowanych pracowników pomaga nam w sprawnej realizacji najtrudniejszych zadań. Przeczytaj, jak łatwo i szybko możemy zorganizować wywóz gruzu z Twojej posesji.

Jakiego rodzaju odpady możemy odebrać?

Dużą zaletą oferowanej przez nas usługi jest kompleksowość. W ramach wywozu gruzu możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Ale to nie wszystko. Oferujemy również wywóz różnego rodzaju odpadów budowlanych, płyt G-K, papy, wełny mineralnej, waty szklanej, odpadów zielonych oraz ziemi. Działamy w sposób kompleksowy. Dzięki temu powierzając zlecenie jednej firmie, pozbędziesz się wszystkich odpadów niezależnie od ich rodzaju. Po odbiorze gruzu zajmiemy się także jego recyklingiem. Najpierw oddzielimy od niego wszelkie domieszki, a następnie rozdrobnimy w kruszarce. Tak przygotowany surowiec można wykorzystać ponownie na przykład podczas budowy dróg.

Jak zlecić wywóz gruzu z posesji na terenie Radzymina?

Zlecenie wywozu gruzu na terenie Radzymina jest bardzo proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci w ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących zamawianej usługi. W pierwszej kolejności poprosimy Cię o określenie rodzaju oraz ilości odpadów. To pomoże nam dobrać odpowiednią pojemność kontenera. Do ustalenia pozostanie nam jeszcze termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu.

Dla naszych klientów z Radzymina przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu. W wariancie standardowym możesz zamówić kontener na 3-7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na załadunek, to warto skorzystać z możliwości wynajmu długoterminowego. Czas trwania ustalimy w tym przypadku indywidualnie. Alternatywą dla wyżej wymienionych może być ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać pozwolenia z Urzędu Miasta. Po zapełnieniu kontenera odbierzemy go własnym transportem i zajmiemy się recyklingiem oraz utylizacją odpadów. Jeśli zamówiony kontener okaże się niewystarczający, to możesz w każdej chwili zlecić nam podstawienie kolejnego.

Jakie kontenery na gruz są w naszej ofercie?

Organizując wywóz gruzu z Radzymina, staramy się dopasować do wymagań różnych klientów. Dlatego dysponujemy kontenerami o zróżnicowanej pojemności. Do wywozu gruzu możesz zamówić kontener KP2, KP5 lub KP7. Możesz także wynająć kontener KP15, ale jest on przeznaczony wyłącznie do lżejszych odpadów. A co w sytuacji, kiedy ilość gruzu będzie o wiele mniejsza niż 2 m3? Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg.

Chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz gruzu z Radzymina? Zadzwoń i przekonaj się, jakie to proste!