Chcesz zlecić wywóz gruzu z Radzymina lub jednej z okolicznych miejscowości? Skontaktuj się z naszą firmą i pozbądź się problemu w mgnieniu oka. Działamy na rynku od wielu lat i na koncie mamy długą listę zrealizowanych zleceń. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Rozwinięte zaplecze techniczne oraz kadra wykwalifikowanych pracowników pomaga nam w sprawnej realizacji najtrudniejszych zadań. Przeczytaj, jak łatwo i szybko możemy zorganizować wywóz gruzu z Twojej posesji.

 

Wywóz gruzu Radzymin – jakiego rodzaju odpady możemy odebrać?

 

Dużą zaletą oferowanej przez nas usługi jest kompleksowość. W ramach wywozu gruzu z Radzymina możemy odebrać z Twojej posesji gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Ale to nie wszystko. Oferujemy również wywóz różnego rodzaju odpadów budowlanych, płyt G-K, papy, wełny mineralnej, waty szklanej, odpadów zielonych oraz ziemi. Działamy w sposób kompleksowy. Dzięki temu powierzając zlecenie jednej firmie, pozbędziesz się wszystkich odpadów niezależnie od ich rodzaju. Po odbiorze gruzu zajmiemy się także jego recyklingiem. Najpierw oddzielimy od niego wszelkie domieszki, a następnie rozdrobnimy w kruszarce. Tak przygotowany surowiec można wykorzystać ponownie na przykład podczas budowy dróg.

 

Wywóz odpadów Radzymin – jak zlecić wywóz gruzu z posesji na terenie Radzymina?

 

Zlecenie wywozu gruzu na terenie Radzymina jest bardzo proste. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem telefonicznie lub mailowo. Nasz pracownik pomoże Ci w ustaleniu wszystkich szczegółów dotyczących zamawianej usługi. W pierwszej kolejności poprosimy Cię o określenie rodzaju oraz ilości odpadów. To pomoże nam dobrać odpowiednią pojemność kontenera. Do ustalenia pozostanie nam jeszcze termin podstawienia kontenera oraz czas, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Radzyminie.

Dla naszych klientów z Radzymina przygotowaliśmy 3 opcje wynajmu. W wariancie standardowym możesz zamówić kontener na 3-7 dni. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na załadunek, to warto skorzystać z możliwości wynajmu długoterminowego. Czas trwania ustalimy w tym przypadku indywidualnie. Alternatywą dla wyżej wymienionych może być ekspresowy wywóz gruzu. W ramach tej usługi podstawimy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie będziesz musiał załatwiać pozwolenia z Urzędu Miasta. Po zapełnieniu kontenera w Radzyminie odbierzemy go własnym transportem i zajmiemy się recyklingiem oraz utylizacją odpadów. Jeśli zamówiony kontener okaże się niewystarczający, to możesz w każdej chwili zlecić nam podstawienie kolejnego.

 

Wynajem kontenerów Radzymin – jakie kontenery na gruz są w naszej ofercie?

 

Organizując wywóz gruzu, staramy się dopasować do wymagań różnych klientów. Dlatego dysponujemy kontenerami o zróżnicowanej pojemności. Do wywozu gruzu możesz zamówić kontener KP2, KP5 lub KP7. Możesz także wynająć kontener KP15, ale jest on przeznaczony wyłącznie do lżejszych odpadów. A co w sytuacji, kiedy ilość gruzu będzie o wiele mniejsza niż 2 m3? Wtedy najlepszym rozwiązaniem jest wywóz gruzu w workach Big-Bag z Radzymina. Ich pojemność to 1 m3 a ładowność ok. 1500 kg.

Chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz gruzu z Radzymina? Zadzwoń i przekonaj się, jakie to proste!

Wywóz odpadów Radzymin - jakich zasad trzeba przestrzegać?

Jeżeli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to możesz samodzielnie zorganizować ich wywóz. Wystarczy tylko dostarczyć je do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Radzyminie znajduje się przy ulicy Komunalnej. Każdy punkt określa własne limity ilości odpadów odbieranych bezpłatnie. Powyżej tego limitu musisz liczyć się z naliczeniem opłaty za odbiór gruzu. Dlatego dużo wygodniejszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalistom, jak my, którzy oferują kontenery na gruz w Radzyminie i ich usuwanie.

wywoz gruzu radzymin warszawa

Kontenery Radzymin - zasady wywozu gruzu

Wywóz gruzu na terenie Radzymina realizujemy według określonych zasad. Jako Zleceniodawca musisz być obecny przy podstawieniu oraz odbiorze kontenera. W pierwszym przypadku powinieneś wskazać nam dokładne miejsce ustawienia kontenera. W drugim przypadku musisz dokonać płatności za wykonaną usługę. Standardową formą jest płatność gotówką. Możesz także zapłacić przelewem, ale powinieneś zrealizować go jeszcze przed rozpoczęciem zlecenia. Jeśli nie możesz być na miejscu osobiście, to powinieneś wyznaczyć zastępującą Cię osobę. Jako Zamawiający powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku może wiązać się z doliczeniem dodatkowych opłat do podstawowej stawki. Jako Zleceniodawca musisz również uzyskać stosowne zezwolenie w razie konieczności zajęcia pasa ruchu. Ty ponosisz całą odpowiedzialność za niedopełnienie tego obowiązku.
Podczas załadunku kontenera musisz pamiętać, że śmieci nie powinny przewyższyć poziomu burt o więcej niż 30 cm. Zabronione jest sztuczne podnoszenie burt w celu zwiększenia pojemności. Jeśli chodzi o kontenery w Radzyminie, nie można ładować na nie odpadów po prasowaniu, paletowaniu i belowaniu. Zabronione jest także mechaniczne ugniatanie odpadów po załadunku w celu zmniejszenia ich objętości. Nie można spalać śmieci na kontenerze, ani umieszczać na nim odpadów płynnych. Nie zalecamy wrzucania na górę kontenera odpadów sypkich. Mogą one zostać zwiane w czasie wywozu gruzu.

wywoz gruzu radzymin warszawa