Mieszkasz w dzielnicy Warszawa Praga-Północ? Chcesz wynająć kontener na śmieci po budowie lub remoncie? To banalnie proste! Wystarczy, że skontaktujesz się z naszą firmą. Pomożemy Ci zorganizować wywóz odpadów oraz gruzu. Mamy duże doświadczenie w tego typu usługach. Działamy na terenie dzielnicy Warszawa Praga-Północ. Zasięgiem obejmujemy również pozostałe dzielnice.

Kontener na śmieci – jaką wielkość wybrać?

Dużym atutem naszej firmy jest zróżnicowanie w zakresie wyboru kontenera na śmieci. Oferujemy pojemniki o różnej wielkości. Korzystając z naszych usług możesz wynająć kontener KP2, KP5, KP7 i KP15. Ten ostatni jest przeznaczony wyłącznie do wywozu lżejszych odpadów oraz gabarytów. W pozostałych kontenerach możesz wywozić zarówno gruz, jak i odpady poremontowe.

Zastanawiasz się, jakie odpady możesz załadować na podstawiony kontener? Przede wszystkim będzie to gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Poza tym możesz pozbyć się odpadów budowlanych i remontowych, wśród których najczęściej pojawiają się materiały izolacyjne, papa, płyty G-K oraz elementy wyposażenia. Możemy także odebrać od Ciebie odpady zielone oraz ziemię. Po odebraniu odpadów zajmiemy się także ich recyklingiem i utylizacją. Jak to przebiega w praktyce? Odebrany gruz przesiewamy, aby usunąć z niego niepotrzebne domieszki. Następnie rozdrabniamy w kruszarce do pożądanej średnicy. Tak przygotowany surowiec może być ponownie wykorzystany.

Jak przebiega wynajem kontenera na śmieci?

Pierwszym krokiem, jaki musisz wykonać, jest kontakt z naszym biurem. Dzwoniąc lub pisząc maila, będziesz mógł ustalić szczegóły dotyczące realizacji usługi. Przede wszystkim powinieneś podać nam orientacyjną ilość śmieci oraz ich rodzaj. Dzięki temu nasz pracownik bez trudu wybierze kontener na śmieci idealnie dopasowany do Twoich potrzeb. Pamiętaj, że kontener możemy podstawić w dowolne miejsce na terenie dzielnicy Warszawa Praga-Północ. Może to być prywatna posesja lub teren firmy.

Korzystając z naszych usług, możesz wybrać 1 z 3 form wynajmu kontenera na śmieci. Pierwszą jest standardowy wynajem, który trwa 3-7 dni. Alternatywą może być wynajem długoterminowy. Jego czas możesz ustalić z nami indywidualnie. Bardzo ciekawą opcją jest ekspresowy wywóz gruzu i odpadów. W ramach tej usługi podstawiamy kontener na śmieci na 30-60 minut. Po tym czasie zabieramy go własnym transportem. Musisz działać szybko, ale z drugiej strony nie masz w takiej sytuacji obowiązku starania się o zgodę z Urzędu Miasta na podstawienie kontenera. Po zakończonej usłudze otrzymasz od nas paragon lub fakturę VAT.

Czy opłaca się wynająć kontener na śmieci?

Sporo osób rozważa możliwość samodzielnej organizacji wywozu odpadów. Czy można to zrobić bez kontenera na śmieci? Oczywiście teoretycznie jest to wykonalne. Wiąże się jednak z koniecznością zaangażowania prywatnego auta oraz dużej ilości czasu. Przecież po załadunku trzeba przetransportować odpady do PSZOK (Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych). Pobieżna analiza wskazuje jasno, że jest to nieopłacalne.

Nie przepłacaj! Wynajmij kontener na śmieci, a my podstawimy go w dowolne miejsce na terenie dzielnicy Warszawa Praga-Północ!