Chcesz wynająć firmę, która szybko i profesjonalnie zajmie się wywozem gruzu oraz odpadów z Żyrardowa? Mieszkasz w Żyrardowie lub jednej z okolicznych miejscowości? W takim razie powinieneś zgłosić się do naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w zakresie wywozu gruzu oraz różnego rodzaju odpadów. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne stawki cenowe. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w szybkim wywozie gruzu z posesji.

Usuwanie odpadów Żyrardów – jakie odpady odbieramy od klientów z Żyrardowa?

Dużym atutem naszej firmy jest kompleksowość obsługi. Specjalizujemy się w wywozie gruzu, ale odbieramy tak naprawdę różnego rodzaju odpady. Możesz oddać nam zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Ponadto odbierzemy od Ciebie elementy wyposażenia, odpady poremontowe i budowlane, materiały izolacyjne, gabaryty oraz odpady zielone. Wszystkie działania prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem. Po wywozie gruzu i odpadów w Żyrardowie zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz przesiewamy, aby oddzielić inne odpady. Następnie umieszczamy go w kruszarce i rozdrabniamy do określonej wielkości. Tak przygotowany surowiec może zostać ponownie wykorzystany.

Wywóz gruzu Żyrardów – jak zamówić usługę w Gruzmax?

Aby zamówić wywóz gruzu z Żyrardowa, wystarczy zadzwonić lub napisać maila do naszego biura. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia. Na pewno poprosimy Cię o podanie orientacyjnej ilości oraz rodzaju odpadów. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać optymalny kontener. Ma to duże znaczenie w kontekście kosztów wywozu. Nie chcemy, abyś płacił za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową.
Naszym klientom proponujemy aż 3 opcje wynajmu kontenera:
• Wynajem standardowy, który trwa od 3 do 7 dni i w zupełności wystarcza na załadunek zalegających odpadów.
• Wynajem długoterminowy, którego szczegóły za każdym razem ustalamy indywidualnie.
• Ekspresowy wywóz gruzu, podczas którego podstawiamy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie musisz załatwiać zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Po godzinie nasz kierowca odbiera kontener.
Tak zróżnicowanie form, jeśli chodzi o wynajem kontenerów w Żyrardowie daje spore możliwości i pozwala wybrać najlepszą oraz najbardziej opłacalną opcję wywozu gruzu.
Jaki kontener na odpady możesz od nas wynająć?

Kontenery Żyrardów – jaki kontener na odpady możesz od nas wynająć?

Nasza firma obsługuje bardzo zróżnicowanych klientów. Odbieramy odpady z prywatnych posesji, jak i obiektów firmowych. Dlatego musimy być przygotowani na różne ilości odpadów. Z tego względu nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery o różnej pojemności. W przypadku wywozu gruzu najczęściej wykorzystujemy kontenery KP2, KP5 i KP7. Jeśli nasz klient ma do usunięcia duże ilości lekkich odpadów, to podstawiamy kontener KP15. A co w przypadku niewielkiej ilości odpadów? Dla tego typu klientów przygotowaliśmy worki typu Big-Bag w Żyrardowie. Ich pojemność to ok. 1 m3, a ładowność wynosi 1500 kg. Nasz pracownik pomoże Ci wybrać opcję, która ułatwi wywóz gruzu i nie nadszarpnie Twojego budżetu.

Wynajem kontenerów Żyrardów - zasady wywozu gruzu z Żyrardowa

Zastanawiasz się nad samodzielnym usunięciem odpadów z posesji? Nie masz obowiązku zlecać wywozu gruzu zewnętrznej firmie. Możesz sam dostarczyć odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Żyrardowie znajduje się przy ulicy Czystej 5. Musisz jednak pamiętać o kilku kwestiach. Każdy PSZOK nakłada pewne ograniczenia, jeśli chodzi o ilość odpadów, jakie możesz oddać w ciągu roku bez ponoszenia kosztów. Jeśli przekroczysz ten limit, to zostaniesz obciążony opłatą. Jeśli dostarczysz nieposegregowane odpady, to także możesz odjechać z kwitkiem. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu firmie, która ma w tej kwestii doświadczenie.
Zlecając wywóz gruzu z Żyrardowa naszej firmie, powinieneś wiedzieć o kilku podstawowych zasadach. Jako Zleceniodawca musisz być obecny w momencie podstawienia kontenera. To Ty powinieneś wskazać nam miejsce, w którym mamy go ustawić. Jeśli nie możesz być osobiści, to powinieneś wskazać zastępującą Cię osobę. Kolejną kwestią jest konieczność zajęcia pasa ruchu przez kontener. W takiej sytuacji obowiązkiem Zleceniodawcy jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, to możesz liczyć się z konsekwencjami. Powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie odbioru odpadów. Jeśli będzie on zastawiony, to musisz liczyć się z nałożeniem dodatkowej opłaty. Płatność za wykonaną usługę odbywa się zazwyczaj gotówką w momencie odbioru kontenera. Możesz także zapłacić przelewem jeszcze przed jego podstawieniem.
Jako Zleceniodawca powinieneś przestrzegać także kilku reguł dotyczących załadunku odpadów na kontener w Żyrardowie:
• Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności.
• Zabronione jest wrzucanie do kontenera odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu.
• Podczas załadunku kontenera pilnuj, aby odpady nie przekroczyły wysokości burty o więcej niż 30 cm.
• Zabraniamy spalania odpadów na kontenerze.
• Nie można umieszczać na kontenerze odpadów płynnych.
• Zabronione jest mechaniczne ugniatanie odpadów ładowanych na kontener.
• Ładując odpady sypkie, nie umieszczaj ich na górze kontenera, ponieważ mogą zostać zwiane na drogę.

wywoz gruzu zyrardow
wywoz gruzu zyrardow warszawa