Chcesz wynająć firmę, która szybko i profesjonalnie zajmie się wywozem gruzu oraz odpadów z Twojej posesji? Mieszkasz w Żyrardowie lub jednej z okolicznych miejscowości? W takim razie powinieneś zgłosić się do naszej firmy. Mamy duże doświadczenie w zakresie wywozu gruzu oraz różnego rodzaju odpadów. Obsługujemy osoby prywatne, firmy oraz instytucje. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zleceń oraz konkurencyjne stawki cenowe. Sprawdź, jak możemy pomóc Ci w szybkim wywozie gruzu z posesji.

Jakie odpady odbieramy od klientów z Żyrardowa?

Dużym atutem naszej firmy jest kompleksowość obsługi. Specjalizujemy się w wywozie gruzu, ale odbieramy tak naprawdę różnego rodzaju odpady. Możesz oddać nam zarówno gruz ceglany, betonowy, jak i czysty beton. Ponadto odbierzemy od Ciebie elementy wyposażenia, odpady poremontowe i budowlane, materiały izolacyjne, gabaryty oraz odpady zielone. Wszystkie działania prowadzimy zgodnie z obowiązującym prawem. Po wywozie gruzu i odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. Odebrany gruz przesiewamy, aby oddzielić inne odpady. Następnie umieszczamy go w kruszarce i rozdrabniamy do określonej wielkości. Tak przygotowany surowiec może zostać ponownie wykorzystany.

Jak zamówić wywóz gruzu?

Aby zamówić wywóz gruzu, wystarczy zadzwonić lub napisać maila do naszego biura. Pracownik naszej firmy skontaktuje się z Tobą w celu ustalenia szczegółów realizacji zlecenia. Na pewno poprosimy Cię o podanie orientacyjnej ilości oraz rodzaju odpadów. Dzięki temu będziemy w stanie dobrać optymalny kontener. Ma to duże znaczenie w kontekście kosztów wywozu. Nie chcemy, abyś płacił za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową.
Naszym klientom proponujemy aż 3 opcje wynajmu kontenera:
• Wynajem standardowy, który trwa od 3 do 7 dni i w zupełności wystarcza na załadunek zalegających odpadów.
• Wynajem długoterminowy, którego szczegóły za każdym razem ustalamy indywidualnie.
• Ekspresowy wywóz gruzu, podczas którego podstawiamy kontener na 30-60 minut. Dzięki temu nie musisz załatwiać zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Po godzinie nasz kierowca odbiera kontener.
Tak zróżnicowanie form wynajmu daje spore możliwości i pozwala wybrać najlepszą oraz najbardziej opłacalną opcję wywozu gruzu.
Jaki kontener na odpady możesz od nas wynająć?

Jaki kontener na odpady możesz od nas wynająć?

Nasza firma obsługuje bardzo zróżnicowanych klientów. Odbieramy odpady z prywatnych posesji, jak i obiektów firmowych. Dlatego musimy być przygotowani na różne ilości odpadów. Z tego względu nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery o różnej pojemności. W przypadku wywozu gruzu najczęściej wykorzystujemy kontenery KP2, KP5 i KP7. Jeśli nasz klient ma do usunięcia duże ilości lekkich odpadów, to podstawiamy kontener KP15. A co w przypadku niewielkiej ilości odpadów? Dla tego typu klientów przygotowaliśmy worki typu Big-Bag. Ich pojemność to ok. 1 m3, a ładowność wynosi 1500 kg. Nasz pracownik pomoże Ci wybrać opcję, która ułatwi wywóz gruzu i nie nadszarpnie Twojego budżetu.

Zasady wywozu gruzu z Żyrardowa

Zastanawiasz się nad samodzielnym usunięciem odpadów z posesji? Nie masz obowiązku zlecać wywozu gruzu zewnętrznej firmie. Możesz sam dostarczyć odpady do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Żyrardowie znajduje się przy ulicy Czystej 5. Musisz jednak pamiętać o kilku kwestiach. Każdy PSZOK nakłada pewne ograniczenia, jeśli chodzi o ilość odpadów, jakie możesz oddać w ciągu roku bez ponoszenia kosztów. Jeśli przekroczysz ten limit, to zostaniesz obciążony opłatą. Jeśli dostarczysz nieposegregowane odpady, to także możesz odjechać z kwitkiem. Dlatego dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu firmie, która ma w tej kwestii doświadczenie.
Zlecając wywóz gruzu z Żyrardowa naszej firmie, powinieneś wiedzieć o kilku podstawowych zasadach. Jako Zleceniodawca musisz być obecny w momencie podstawienia kontenera. To Ty powinieneś wskazać nam miejsce, w którym mamy go ustawić. Jeśli nie możesz być osobiści, to powinieneś wskazać zastępującą Cię osobę. Kolejną kwestią jest konieczność zajęcia pasa ruchu przez kontener. W takiej sytuacji obowiązkiem Zleceniodawcy jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Jeśli nie dopełnisz tego obowiązku, to możesz liczyć się z konsekwencjami. Powinieneś także zapewnić nam swobodny dostęp do kontenera w momencie odbioru odpadów. Jeśli będzie on zastawiony, to musisz liczyć się z nałożeniem dodatkowej opłaty. Płatność za wykonaną usługę odbywa się zazwyczaj gotówką w momencie odbioru kontenera. Możesz także zapłacić przelewem jeszcze przed jego podstawieniem.
Jako Zleceniodawca powinieneś przestrzegać także kilku reguł dotyczących załadunku odpadów na kontener:
• Nie można sztucznie podwyższać burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności.
• Zabronione jest wrzucanie do kontenera odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu.
• Podczas załadunku kontenera pilnuj, aby odpady nie przekroczyły wysokości burty o więcej niż 30 cm.
• Zabraniamy spalania odpadów na kontenerze.
• Nie można umieszczać na kontenerze odpadów płynnych.
• Zabronione jest mechaniczne ugniatanie odpadów ładowanych na kontener.
• Ładując odpady sypkie, nie umieszczaj ich na górze kontenera, ponieważ mogą zostać zwiane na drogę.

wywoz gruzu zyrardow
wywoz gruzu zyrardow warszawa