Szukasz firmy, która szybko i sprawnie zrealizuje wywóz gruzu w Izabelinie z Twojej posesji? Mieszkasz na terenie miasta lub w jego najbliższych okolicach. Skontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy Ci zaproponować. Mamy duże doświadczenie w obsłudze zleceń od osób prywatnych oraz przedsiębiorców. Proponujemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne stawki cenowe. Przekonaj się, jak szybko możesz pozbyć się gruzu i odpadów ze swojej posesji.

Wywóz odpadów Izabelin – jakie odpady zabieramy z posesji na terenie Izabelina?

Naszą specjalnością jest wywóz gruzu w Izabelinie i okolicy. Od naszych klientów odbieramy gruz ceglany, betonowy oraz czysty beton. Oprócz tego jesteśmy w stanie zorganizować wywóz odpadów budowlanych i poremontowych. Odbieramy od naszych klientów materiały izolacyjne, elementy wyposażenia, odpady zielone oraz gabaryty. Każde zlecenie realizujemy zgodnie z obowiązującym prawem. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem i utylizacją. W przypadku gruzu najpierw przesiewamy surowiec, aby oddzielić inne odpady. Następnie gruz jest rozdrabniamy w kruszarce do pożądanej wielkości. Przygotowany w ten sposób surowiec nadaje się do ponownego wykorzystania.

Wywóz gruzu Izabelin – jak zlecić usługę?

Wywóz gruzu lub odpadów budowlanych z Izabelina możesz zlecić, kontaktując się z naszym biurem. Wystarczy, że napiszesz maila lub zadzwonisz. Nasz pracownik ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Przede wszystkim będziesz musiał określić orientacyjną ilość odpadów. To pomoże nam dobrać kontener o odpowiedniej pojemności, a tym samym zoptymalizować koszty wywozu odpadów. Nasz pracownik ustali z Tobą termin podstawienia kontenera oraz długość wynajmu. Do wyboru masz 3 opcje:
• Wynajem standardowy, który trwa przeważnie 3-7 dni. To w większości przypadków czas w zupełności wystarczający na załadunek kontenera.
• Wynajem długoterminowy, którego czas ustalimy z Tobą indywidualnie.
• Ekspresowy wywóz gruzu, w ramach którego podstawimy kontener na 30-60 minut. W tym czasie będziesz musiał załadować na niego wszystkie odpady. To bardzo wygodna opcja, dzięki której unikniesz konieczności starania się o zezwolenie na zajęcie pasa ruchu.
Wszystkie opcje wynajmu kontenera dostępne są dla mieszkańców i przedsiębiorców działających na terenie Izabelina.

Kontenery Izabelin – jakie kontenery na gruz są dostępne w naszej ofercie?

Zdajemy sobie sprawę, że w zależności od zakresu prac remontowo-budowlanych, ilość odpadów może być bardzo zróżnicowania. Dlatego nasze zaplecze techniczne obejmuje kontenery w Izabelinie o różnej pojemności. Wywóz gruzu realizujemy w kontenerach KP2, KP5 i KP7. Dysponujemy także kontenerami KP15, które służą do wywozu lżejszych odpadów. Jeśli masz do usunięcia niewielką ilość odpadów, to możesz także skorzystać z opcji wywozu gruzu w workach typu Big-Bag. Ich pojemność to 1 m3, a ładowność wynosi 1500 kg.

usuwanie odpadów Izabelin – zasady obowiązujące podczas wywozu gruzu z Izabelina

W trakcie wywozu gruzu z posesji na terenie Izabelina każdy Zleceniodawca powinien przestrzegać kilku podstawowych zasad. Ich respektowanie znacznie ułatwi realizację zlecenia.
Jako Zamawiający musisz być obecny podczas podstawiania kontenera na Twojej posesji. Powinieneś wskazać nam dokładne miejsce ustawienia kontenera. Jeżeli zachodzi konieczność postawienia go na pasie ruchu, to Twoim obowiązkiem jest uzyskanie stosownego zezwolenia. Automatycznie na Zleceniodawcę spada cała odpowiedzialność za niedopilnowanie tej kwestii. Jeśli nie możesz być obecny w chwili podstawienia kontenera, to powinieneś wskazać osobę, która będzie Cię zastępować. Zleceniodawca powinien być także obecny podczas odbioru kontenera z gruzem z Izabelina. Wtedy tez powinieneś dokonać płatności gotówką za wykonaną usługę. Możesz także zapłacić przelewem przed podstawieniem kontenera. Twoim obowiązkiem jest także zapewnienie swobodnego dostępu do kontenera w momencie jego odbioru. Niedopełnienie tego obowiązku może skutkować naliczeniem dodatkowej opłaty.

wywoz gruzu izabelin
wywoz gruzu izabelin warszawa

Wynajem kontenerów Izabelin – zasady załadunku kontenera w Izabelinie

Podczas załadunku kontenera na odpady w Izabelinie powinieneś przestrzegać kilku ważnych kwestii. Nie można ładować na kontener odpadów po prasowaniu, belowaniu lub paletowaniu. Zabronione jest także mechaniczne ugniatanie ładowanych odpadów celem zmniejszenia ich objętości. Nie możesz sztucznie podwyższać burt kontenera, aby zwiększyć jego pojemność. Maksymalna ilość odpadów nie może przewyższać burt o więcej niż 30 cm. Zabraniamy spalania odpadów załadowanych na kontener. Nie można także umieszczać na nim odpadów płynnych. Podczas załadunku nie wrzucaj odpadów sypkich na górę kontenera. Może to spowodować ich zwianie w czasie transportu.
Oczywiście nie musisz koniecznie korzystać z usług firmy oferującej wywóz gruzu z Izabelina. Niewielką ilość odpadów możesz usunąć we własnym zakresie. Wystarczy, że dostarczysz je swoim transportem do Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. PSZOK w Izabelinie C znajduje się przy ulicy 3 maja 42, na parkingu sąsiadującym z Urzędem Gminy. Pamiętaj tylko, że każdy PSZOK nakłada indywidualne limity dotyczące maksymalnej ilości odpadów, jakie możesz oddać w ciągu roku. Po przekroczeniu tej normy naliczana jest standardowa opłata. Właśnie z tego względu w większości przypadków najlepszym rozwiązaniem jest powierzenie wywozu gruzu profesjonalnej firmie.