Mieszkasz lub prowadzisz firmę na terenie Grójca? Chcesz zlecić wywóz gruzu i odpadów po remoncie w Grójcu? Będziemy w stanie szybko i skutecznie rozwiązać Twój problem. Nasza firma specjalizuje się w wywozie gruzu oraz różnego rodzaju odpadów. Mamy odpowiednie zaplecze techniczne, wiedzę i doświadczenie do realizacji każdego zlecenia. Obsługujemy osoby prywatne, przedsiębiorców oraz instytucje. Najlepszą rekomendacją jest dla nas długa lista zadowolonych klientów. Sprawdź, jak pomożemy rozwiązać Twój problem.

Wywóz odpadów Grójec – typy odpadów odbierane przez Grumax

Realizujemy głównie zlecenia wywozu gruzu oraz odpadów poremontowych i budowlanych na terenie Grójca i okolic. Możemy odebrać od Ciebie gruz ceglany, gruz betonowy i czysty beton. Zajmujemy się również wywozem odpadów remontowych i budowlanych, materiałów izolacyjnych, odpadów zielonych, gabarytów, elementów wyposażenia i wielu innych. Każde zlecenie realizujemy w zgodzie z obowiązującymi przepisami. Po odbiorze odpadów zajmujemy się ich recyklingiem lub utylizacją. Co stanie się z odebranym od Ciebie gruzem? Najpierw przesiejemy go, aby oddzielić inne odpady. Następnie umieścimy w kruszarce, aby rozdrobnić do pożądanej wielkości. Tak przygotowany surowiec jest gotowy do ponownego wykorzystania.


Wywóz gruzu Grójec – jak zlecić wywóz gruzu i odpadów?

Zlecenie wywozu gruzu jest wbrew pozorom banalnie proste. Wystarczy, że zadzwonisz lub napiszesz do nas maila. Kompetentny pracownik naszej firmy ustali z Tobą wszystkie szczegóły realizacji zlecenia. Przede wszystkim poprosimy Cię o podanie rodzaju odpadów oraz ich orientacyjnej ilości. To bardzo ważne w kontekście doboru optymalnego kontenera. Nie chcesz przecież płacić za niewykorzystaną przestrzeń ładunkową. Dla naszych klientów z Grójca przygotowaliśmy 3 opcje, jeśli chodzi o wynajem kontenera na odpady w Grójcu:
• Wynajem standardowy trwający zazwyczaj 3-7 dni. To czas, który w zupełności wystarcza na spokojny załadunek wszystkich odpadów.
• Wynajem długoterminowy, którego długość jest ustalana indywidualnie.
• Ekspresowy wywóz gruzu to usługa, dzięki której unikniesz konieczności załatwiania zezwolenia na zajęcie pasa ruchu. Nasi pracownicy podstawią kontener na odpady i po godzinie odbiorą go naszym autem.
Zróżnicowanie form wynajmu sprawia, że każdy klient jest w stanie znaleźć najbardziej odpowiednią opcję.

Kontenery Grójec – jaki kontener na gruz wybrać?

Nasza firma obsługuje bardzo zróżnicowane zlecenia. Odbieramy gruz i odpady z prywatnych mieszkań, jak również dużych przedsiębiorstw. Dlatego musimy być do tego zadania perfekcyjnie przygotowani. W związku z tym oferujemy możliwość wynajmu kontenerów o różnej pojemności. Do wywozu gruzu najczęściej wybieramy kontenery KP2, KP5 i KP7. W przypadku lżejszych odpadów dysponujemy także kontenerem KP15. Klientom, którzy chcą pozbyć się niewielkiej ilości odpadów, proponujemy wywóz gruzu w workach typu Big-Bag z Grójca. Ich ładowność wynosi 1500 kg a pojemność to 1 m3.

Wynajem kontenerów Grójec - jakie zasady obowiązują przy wywozie gruzu z Grójca?

Decydując się na wynajęcie naszej firmy do wywozu gruzu z Grójca, musisz pamiętać o kilku kwestiach. Mają one decydujące znaczenie dla sprawnego i bezproblemowego wywozu odpadów z Twojej posesji:
• Zleceniodawca musi być obecny w momencie podstawienia kontenera. Powinien wskazać nam miejsce, w którym mamy ustawić kontener.
• Zleceniodawca powinien być obecny przy odbiorze zapełnionego kontenera. Wtedy też należy dokonać płatności gotówką za usługę. Alternatywnym rozwiązaniem jest płatność przelewem przed podstawieniem kontenera.
• Zleceniodawca może wyznaczyć osobę, która będzie go zastępować.
• Obowiązkiem Zleceniodawcy jest uzyskanie zezwolenia w przypadku konieczności ustawienia kontenera na pasie ruchu. Niedopełnienie tego obowiązku i wynikające z tego konsekwencje obciążają Zleceniodawcę.
• Zleceniodawca powinien zapewnić swobodny dostęp do kontenera w Grójcu w momencie jego odbioru. W przeciwnym razie naraża się na naliczenie dodatkowych opłat.
Dodatkowo powinieneś też poznać kilka reguł obowiązujących podczas załadunku odpadów na podstawiony kontener:
• Zabronione jest sztuczne podwyższanie burt kontenera w celu zwiększenia jego pojemności.
• Zabroniony jest spalanie odpadów załadowanych na kontener.
• Zabronione jest mechaniczne ugniatanie odpadów ładowanych na kontener w celu zmniejszenia ich objętości.
• Zabronione jest ładowanie na kontener odpadów po prasowaniu, belowaniu i paletowaniu.
• Zabronione jest umieszczanie na kontenerze odpadów płynnych.
• Odpady po załadunku nie mogą przewyższać burt o więcej niż 30 cm.
• Nie jest zalecane wrzucanie odpadów sypkich na górę kontenera. Mogą one zostać zwiane podczas transportu.
Powinieneś także wiedzieć, że nie musisz koniecznie zlecać wywozu gruzu z Grójca zewnętrznej firmie. Możesz całą operację przeprowadzić samodzielnie. Pod warunkiem, że masz do uprzątnięcia niewielką ilość odpadów. Wystarczy dostarczyć je do najbliższego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych. Gdzie on się znajduje? Dokładnie w Kobylinie 1D. Musisz także wiedzieć, że każdy PSZOK nakłada pewne obowiązki dotyczące segregacji odpadów oraz maksymalnej ilości, jaką możesz bezpłatnie oddać w ciągu roku. Powyżej tej normy będziesz zmuszony uiścić stosowną opłatę. Dlatego w większości przypadków lepszym rozwiązaniem jest zlecenie wywozu gruzu profesjonalistom.

wywoz gruzu grojec warszawa
wywoz gruzu grojec